Loty
od 220zł

Loty na Wyspy Morza Śródziemnego od 220 PLN w dwie strony! Malta, Pafos, Chania, Larnaka i Trapani!

Oferta od , 4. lut. 2016 10.07

Tanie loty na Wyspy Morza Śródziemnego! Loty na Maltę, Pafos, Chanię, Larnakę i Trapani od 220 PLN do 379 PLN w dwie strony! Loty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Poznania. Loty bezpośrednie, bez przesiadek, na marzec i kwiecień. Może warto pomyśleć o zaplanowaniu Wielkanocy w Śródziemnomorskim stylu?

Loty odbywają się liniami Ryanair lub Wizzair. W cenie bagaż podręczny. Część połączeń wykorzystuje obie linie lotnicze.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tanie loty do GRUZJI od 238 PLN w dwie strony!


od
220zł

Loty na Wyspy Morza Śródziemnego! Termin: 4. lut. 2016 - 4. kwi. 2016

Skąd
Warszawa, Katowice, Gdańsk, Kraków, Poznań
Dokąd
Pafos, Chania, Malta, Larnaka, Trapani
 • Loty

  Przed podróżą zapoznaj się z informacjami na temat limitu bagaży u przewoźnika oferującego połączenie a także z informacjami co możecie przewozić na pokładzie linii lotniczych. Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj (klik).

  Loty na Wyspy Morza Śródziemnego od 220 PLN w dwie strony! Malta, Pafos, Chania, Larnaka i Trapani! - 6


 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Auto/Transfer

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

  Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

  Wygodnym środkiem transportu z lotniska do hotelu oraz w drodze powrotnej z hotelu na lotnisko będzie transfer zarezerwowany na portalu Hoppa.com


LISTA LOTÓW. Link odsyła Was do wybranej wyszukiwarki, daty i miejsca wpisać należy samodzielnie!!!

GDAŃSK

KRAKÓW

KATOWICE

WARSZAWA

POZNAŃ


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Loty na Wyspy Morza Śródziemnego od 220 PLN w dwie strony! Malta, Pafos, Chania, Larnaka i Trapani! - 4
Loty na Wyspy Morza Śródziemnego od 220 PLN w dwie strony! Malta, Pafos, Chania, Larnaka i Trapani! - 2
Loty na Wyspy Morza Śródziemnego od 220 PLN w dwie strony! Malta, Pafos, Chania, Larnaka i Trapani!

Loty na Wyspy Morza Śródziemnego od 220 PLN w dwie strony! Malta, Pafos, Chania, Larnaka i Trapani!