Loty
od 689zł os

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN!

Oferta od , 10. gru. 2017 11.10

W liniach LOT trwa promocja Kalendarz Adwentowy. Codziennie znajdziecie w niej inne kierunki w promocyjnych cenach. W dzisiejszym kalendarzu macie możliwość zakupienia niedrogich lotów do Kazachstanu - Astany, z wielu polskich miast.

Loty na pokładzie linii LOT. Podróż z bagażem podręcznym i rejestrowanym a na pokładzie czeka na Was posiłek.

Oferta obowiązuje z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry, a rezerwacji możecie dokonać tylko do 12 grudnia.

od
689zł
os

Loty z polskich miast do Kazachstanu Termin: 10. gru. 2017 - 10. lut. 2018

Skąd
Polska
Dokąd
Astana

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

BOOKING.COM

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

ZWIEDZANIE

  • Astana: 3 główne symbole miasta to Baiterek Tower i 2 meczety: Hazret Sultan (największy meczet Kazachstanu i Azji Środkowej) oraz Nur-Astana. Jeśli interesuje Was historia i kultura Kazachstanu - zainteresuje Was również Muzeum Narodowe Kazachstanu oraz Państwowa Opera i Balet w Astanie.
  • Ałmaty (Ałma-Ata): największe i najelegantsze miasto kraju, malownicza metropolia, od której wydaje się być bardzo blisko do szczytów pasma górskiego Ałatau Zailijski dochodzących do 5000 m n.p.m! Możecie tu wybrać się na narty lub łyżwy czy wjechać kolejką linową na szczyt Kok-Tobe. Odpocznijcie (albo wybierzcie się na solidny trekking) w okolicach malowniczych jezior, a w obrębie miasta koniecznie skorzystajcie z metra (i przyjrzyjcie się jego stacjom!) Na zakupy wybierzcie się koniecznie na Zelyony Bazaar - znajdziecie tu chyba wszystko, a w szczególności nieco bardziej wiejską atmosferę!
    Wśród wyrytych w skale prehistorycznych petroglifów Tamgaly chronionych przez UNESCO zobaczycie podobizny Buddy i rozmaitych bogów. Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych mieszczące się w dziwnym drewnianym budynku ma bogatą kolekcję instrumentów ludowych oraz... nagrania ich dźwięków!
    Na panoramę miasta i rozciągających się w pobliżu gór możecie spojrzeć z wysokości wieży telewizyjnej - widok zapiera dech w piersiach!

Poza tymi dwoma miastami powinniście zdecydowanie wybrać się jeszcze w wiele miejsc w Kazachstanie. Polecamy serdecznie:

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 18

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 16

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 14

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 12

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 10

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 8

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 6

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 4

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN! - 2

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Tanie bezpośrednie loty do Singapuru na pokładzie PLL LOT! Bilety z Warszawy za 2124 PLN!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Loty z polskich miast do Kazachstanu na pokładzie LOT za 689 PLN!