Loty
od 488zł

Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN!

Oferta od , 23. cze. 2015 17.55

Na wczorajszej konferencji prasowej LOT zostały ogłoszone kolejne kierunki (po lotach do Tokio - przeczytaj bezpośrednie przeloty do Tokio z Warszawy), które również ruszą od nowego roku.

Od jesieni 2016 roku będziecie mieli możliwość odbycia bezpośredniego przelotu z Warszawy na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner TM do Seulu oraz Bangkoku. Bilety na te kierunki dopiero trafią do sprzedaży.

Natomiast z początkiem roku LOT rozpocznie loty do: Zurychu, Nicei, Kluz-Napoki, Lublany, Wenecji, Barcelony, Aten oraz Bejrutu i na te loty bilety już pojawiły się w systemie narodowego przewoźnika.

Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN! - 12

Poniżej lista kierunków wraz z cenami:

 • Warszawa - Zurych 488 PLN
 • Warszawa - Nicea 622 PLN
 • Warszawa - Kluz-Napoka 706 PLN
 • Warszawa - Lublana 569 PLN
 • Warszawa - Wenecja 697 PLN
 • Warszawa - Barcelona 550 PLN
 • Warszawa - Ateny 508 PLN
 • Warszawa - Bejrut 1405 PLN

Dostępne są również wyloty z portów regionalnych z przesiadką w Warszawie.

Kliknij w zakładki poniżej by przejść do rezerwacji biletów, noclegów, wypożyczenia samochodu oraz zakupu ubezpieczenia.

od
488zł

Nowe kierunki LOT Termin: 2. sty. 2016 - 30. sie. 2016

Skąd
Polska
Dokąd
Zurych, Nicea, Kluz-Napoka, Lublana, Wenecja, Barcelona, Ateny, Bejrut
 • Przeloty

  Bilety zarezerwujecie na stronie LOT.

  Poniżej przykładowa rezerwacja:

  Warszawa - Zurych - Warszawa

  Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN! - 10

  Warszawa - Wenecja - Warszawa

  Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN! - 8

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej wyszukiwarki, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Transfer/samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na całym świecie jest wypożyczenie samochodu. Najlepsze oferty znajdziesz w naszej wyszukiwarce.

  Jeżeli nie chcecie wypożyczać samochodu, to wygodnym środkiem transportu z lotniska do hotelu oraz w drodze powrotnej z hotelu na lotnisko będzie transfer zarezerwowany na portalu ResortHoppa.

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN! - 4
Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN! - 2
Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN!

Nowe kierunki Polskich Linii Lotniczych LOT już w sprzedaży. Bilety w dwie strony od 488 PLN!