Loty
za 1 819zł

Pekin z Warszawy za 1819 PLN!

Oferta od , 4. mar. 2015 12.31

20 milionów mieszkańców, 6 milionów rowerów, 2,5 tysiąca lat historii oraz połączenie lotnicze z Warszawą. Pekin dostępny jest w dobrej cenie 1819 PLN z przesiadką w Wiedniu. Terminy aż do stycznia przyszłego roku!

Lot w tej cenie zarezerwować można za pośrednictwem strony  Flipo.pl, gdzie sprawdzić można również dostępność terminów. W cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany do 23 kilogramów.

Po obowiązkowych odwiedzinach w Zakazanym Mieście oraz Placu Tien'anmen warto pospacerować po Pachnących Wzgórzach, czyli parku Xiangshan, którego drzewa pamiętają nawet XII wiek. Z Pekinu łatwo zorganizować również wycieczkę na jeden z 7 Cudów Świata czyli Wielki Mur Chiński. Odwiedziny w stolicy Chin zaplanować można korzystając z pomocy Tripadvisor.com

za
1 819zł

Pekin z Warszawy! Termin: 4. mar. 2015 - 28. sty. 2016

Skąd
Warszawa
Dokąd
Pekin
 • Loty

  Loty w tej cenie rezerwujemy za pośrednictwem Flipo.pl

  Przykładowa rezerwacja:

  Pekin z Warszawy za 1819 PLN! - 8

 • Noclegi

  Szukając noclegu warto sprawdzić ofertę hoteli za pośrednictwem wyszukiwarki promocji Trivago.pl lub poszukać prywatnych pokoi za pośrednictwem Airbnb.pl lub Wimdu.pl - znajdują się tu szeroka oferta noclegowa w bardzo dobrych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Pekinie i okolicach jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na Rentalcars.com.

 • Ubezpiecznie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie, a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Pekin z Warszawy za 1819 PLN! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok. 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem :) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Pekin z Warszawy za 1819 PLN! - 4
Pekin z Warszawy za 1819 PLN! - 2
Pekin z Warszawy za 1819 PLN!

Pekin z Warszawy za 1819 PLN!