Loty
za 2 037zł

Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN!

Oferta od , 5. sie. 2014 11.19

Linie lotnicze Iberia przygotowały bardzo dobrą ofertę na lot z Barcelony do Limy w Peru za 1609 PLN. Wraz z dolotami z Warszawy oraz bagażem rejestrowanym o wadze do 32 kg. i transferem na lotnisko w Brukseli cena ta powinna wynieść 2037PLN. 

W ofercie nie zostało już za wiele dat wylotu, jedynie pojedyńcze terminy w październiku i dość sporo w listopadzie, natomiast powrót możemy dość swobodnie wybierać spośród dat od listopada 2014 roku do lutego 2015roku.

O tym co warto zobaczyć w Peru przeczytacie w serwisie Tripadvisor.

Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN! - 10

Podróż do Peru zaczynamy w Barcelonie a kończymy w Brukseli. Do Barcelony możemy dostać się tanio korzystając z oferty niskokosztowych przewoźników, w tym przykładzie pokazujemy dolot liniami Wizzair.

Kolejne odcinki odbywamy na pokładzie linii Iberia z wygodnymi przesiadkami w Madrycie. W cenie biletu mamy 1 sztukę bagażu podręcznego oraz 2 sztuki bagażu odprawianego o maksymalnej wadze 23 kg. 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie Flipo.pl, tam też znajdziemy kalendarze z terminami lotów:

Barcelona-Lima-Bruksela

Z Brazylii wracamy na główne lotnisko do Brukseli, więc by wrócić tanio do Warszawy będziemy musieli zmienić lotnisko na Bruksela - Charleroi. Koszt transferu koleją i autobusem wynosi 21 Euro. 

Ostatni odcinek lotu odbywamy również na pokładzie linii Wizzair. Bilet na ten lot rezerwujemy na stronie przewoźnika wizzair.com

Wszystkie szczegóły znajdziecie w zakładkach poniżej:

za
2 037zł

Peru z Warszawy Termin: 5. sie. 2014 - 19. sie. 2014

Skąd
Warszawa
Dokąd
Lima
 • Lot + dolot

  Lot możemy zarezerwować na stronie Flipo.pl

  Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN! - 8

  Natomiast dolot do Barcelony i z Brukseli możemy kupić na stronie wizzair.com.


   

  Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN! - 6

  Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN! - 4

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago.pl gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych, zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Transfer

  Z głównego lotniska w Brukseli do lotniska w Charleroi dostaniemy się korzystając najpierw z pociągów Belgian Railways (szczegóły i rozkład jazdy na stronie Belgian Railways), a następnie autobusu, który dowiezie nas na lotnisko w Charleroi. Szczególy dotyczące autobusu znajdziemy na stronie lotniska.

  Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN! - 2

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.

Peru z Barcelony za 1609PLN! z Warszawy za 2037 PLN!