Loty
za 22zł

Prawie darmowe loty do Rumunii na przedłużony weekend. Bilety z Berlina za 22 PLN

Oferta od , 9. wrz. 2016 10.04

Kod, o którym pisaliście w poście Darmowe loty liniami Ryanair wciąż możecie otrzymać oraz wykorzystać. Mamy dla Was propozycję bardzo tanich lotów do stolicy Bukaresztu, dzięki wykorzystaniu tej oferty.

Za przeloty zza naszej zachodniej granicy zapłacicie tylko 22 PLN.

Co robić w Bukareszcie? Zainspirujcie się czytając ten post: Upiorny Halloween w Transylwanii dla 4❗ 376 PLN/os: mroczna impreza na "zamku Drakuli", noclegi, loty i auto

za
22zł

Prawie darmowe loty do Rumunii Termin: 20. wrz. 2016 - 29. paź. 2016

Skąd
Berlin
Dokąd
Bukareszt
  • Szczegóły

    Loty zarezerwujecie poprzez naszą porównywarkę.

    Prawie darmowe loty do Rumunii na przedłużony weekend. Bilety z Berlina za 22 PLN - 8


SZCZEGÓŁY

By otrzymać voucher należy zarejestrować się na stronie Ryanair.com a następnie dodać dane osobowe - numer dokumentu oraz dodać preferowany sposób płatności.

Po założeniu profilu otrzymacie kupon, który należy wykorzystać w ciągu 2 tygodni na podróże w terminach: 1 października do 18 grudnia i od 10 do 31 stycznia.

Bilety zarezerwujecie na stronie przewoźnika. Lot na pokładzie linii Ryanair. W cenie biletu macie bagaż podręczny.

Link przekieruje Was do naszej porównywarki, gdzie musicie ręcznie wpisać daty i kierunki

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.

Prawie darmowe loty do Rumunii na przedłużony weekend. Bilety z Berlina za 22 PLN - 6


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️ 6 PLN w obie strony!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Prawie darmowe loty do Rumunii na przedłużony weekend. Bilety z Berlina za 22 PLN - 4
Prawie darmowe loty do Rumunii na przedłużony weekend. Bilety z Berlina za 22 PLN - 2
Prawie darmowe loty do Rumunii na przedłużony weekend. Bilety z Berlina za 22 PLN


Prawie darmowe loty do Rumunii na przedłużony weekend. Bilety z Berlina za 22 PLN