Loty
od 1 619zł

Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków!

Oferta od , 14. sie. 2015 13.31

Air China mocno atakuje europejski rynek. 14 kierunków do wyboru - od Yangon, przez Seul po Sydney. Ceny biletów zaczynają się od 1619 PLN! Poniżej lista kierunków wraz z miejscem wylotu oraz kalendarzem terminów. Loty typu Open Jaw (wylot i powrót do innego miasta).

Loty odbywają się z przesiadką w Pekinie. Cena zawiera bagaż rejestrowany do 23 kilogramów.

od
1 619zł

Promocja Air China Termin: 1. wrz. 2015 - 31. mar. 2016

Skąd
Budapeszt, Sztokholm, Oslo, Madryt
Dokąd
Yangon, Dżakarta, Kuala Lumpur, Seul, Ho Chi Minh, Singapur, Bangkok, Manila, Ułan Bator, Melbourne, Sydney
 • Loty

  Aby zarezerwować lot kliknij w wybrany link:

  Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków! - 10

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Auto

  Dobrym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w odwiedzanym kraju jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na klikając TUTAJ.

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków! - 8

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.


Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków! - 6

Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem powyższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków! - 4
Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków! - 2
Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków!

Promocja Air China - Azja i Australia z Europy od 1619 PLN! Do wyboru aż 14 kierunków!