Loty

Przedłuż sobie lato! Jesienne loty na Lazurowe Wybrzeże: Marsylia od 191 PLN, Nicea od 238 PLN!

Oferta od , 5. sie. 2019 11.00

Lazurowe Wybrzeże... ta nazwa przemawia do wyobraźni! Woda o niezwykłym kolorze, piękne krajobrazy, miasta o fascynującej historii i słońce, którego wczesną jesienią w Prowansji na pewno nie zabraknie. Przygotowaliśmy dla Was listę tanich lotów do Marsylii i Nicei na wrzesień i październik. W cenie macie bagaż podręczny. Idealna propozycja na niedrogi i słoneczny city break!

1. wrz. 2019 - 31. paź. 2019
podręczny
tak
LOTY:

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe linki odsyłają Was do porównywarki lotów. Ilość osób należy wpisać samodzielnie! Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami — bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

Najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż podręczny (Ryanair: 40 cm x 20 cm x 25 cm; WizzAir: 40 x 30 x 20 cm)

Przykładowe loty na Lazurowe Wybrzeże:

Marsylia

  Nicea


  NOCLEGI

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

  WAKACYJNI PIRACI

  AIRBNB


  SAMOCHÓD

  Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

  WYNAJEM AUTA

  Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


  WIĘCEJ TANICH LOTÓW  Przedłuż sobie lato! Jesienne loty na Lazurowe Wybrzeże: Marsylia od 191 PLN, Nicea od 238 PLN!