Loty
od 1 652zł os

Sierpień - listopad: bezpośrednie loty do Indii z bagażem rejestrowanym: 1652 PLN. BEZPŁATNA ZMIANA LOTU

Oferta od , 20. kwi. 2020 17.02

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEMMarzenia o podróżowaniu ma chyba każdy odwiedzający naszą piracką stronę! I właśnie dla tych kolejna nadzieja szybkiego powrotu do normalności i do naszej pasji. Tym razem znaleźliśmy dla Was bezpośrednie loty w nieczęsto widywanej cenie z Warszawy do stolicy Indii. Stamtąd łatwo dostać się np. do legendarnego Taj Mahalu czy różowego miasta Jaipur.

Lecicie PLL LOT, z bagażem podręcznym i rejestrowanym oraz ciepłym posiłkiem na pokładzie.

Terminy od początku sierpnia do listopada 2020 na dłuższe i krótsze pobyty. Terminy lotów możecie zmieniać dowolnie i samodzielnie. I już możecie planować odkrywanie egzotycznych barwnych Indii!

BEZPŁATNA ZMIANA LOTU

PLL LOT wprowadziły bezpłatną możliwość zmiany daty podróży dla Pasażerów posiadających bilety z siatki połączeń LOT. Oferta dotyczy biletów dla Pasażerów indywidualnych kupionych przed 31 sierpnia, ważnych na podróże od 12 kwietnia do 31 grudnia 2020. Macie możliwość dokonania bezpłatnej zmiany daty wylotu na loty do 31 grudnia 2020 (liczy się data powrotu), pod warunkiem zachowania tej samej trasy i klasy rezerwacyjnej. Jeżeli wybierzesz datę rejsu, w której oryginalnie zakupiona taryfa nie jest dostępna, konieczne będzie uregulowanie różnicy wynikającej z aktualnie dostępnej taryfy i jej warunków. Pasażer może zawiesić swój bilet i podać nowa datę podroży do 31 sierpnia. Opłaty za zmianę rezerwacji są zniesione, darmowa zmiana jest możliwa także w przypadku niestawienia przez pasażera na rejsie (no-show). Bezpłatnie możliwa jest tylko jednorazowa zmiana. Zmiana trasy nie jest możliwa. Ewentualny zwrot biletu może zostać dokonany jedynie w zgodzie z zastosowanymi warunkami taryfy oryginalnego biletu.


od
1 652zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 1. sie. 2020 - 20. lis. 2020

Skąd
Warszawa
Dokąd
New DelhiTANIE LOTY DO INDII

Loty z Warszawy bez żadnych przesiadek, z bagażem podręcznym i rejestrowanym oraz posiłkami.


NOCLEGI

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

  WAKACYJNI PIRACI

  BOOKING.COM

  AIRBNB


  WYCIECZKI I ZWIEDZANIE

  Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i zarezerwujecie

  TUTAJ


  SAMOCHÓD

  Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

  WYNAJEM AUTA

  Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.  WIĘCEJ TANICH LOTÓW  Delhi:

  Sierpień - listopad: bezpośrednie loty do Indii z bagażem rejestrowanym: 1652 PLN. BEZPŁATNA ZMIANA LOTU - 8

  Sierpień - listopad: bezpośrednie loty do Indii z bagażem rejestrowanym: 1652 PLN. BEZPŁATNA ZMIANA LOTU - 6


  Taj Mahal:

  Sierpień - listopad: bezpośrednie loty do Indii z bagażem rejestrowanym: 1652 PLN. BEZPŁATNA ZMIANA LOTU - 4


  Jaipur:

  Sierpień - listopad: bezpośrednie loty do Indii z bagażem rejestrowanym: 1652 PLN. BEZPŁATNA ZMIANA LOTU - 2  Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

  OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

  Sierpień - listopad: bezpośrednie loty do Indii z bagażem rejestrowanym: 1652 PLN. BEZPŁATNA ZMIANA LOTU  Sierpień - listopad: bezpośrednie loty do Indii z bagażem rejestrowanym: 1652 PLN. BEZPŁATNA ZMIANA LOTU