Loty
od 399zł

/NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN!

Oferta od , 17. cze. 2015 1.16

Po północy rozpoczęła się kolejna Szalona Środa Polskich Linii Lotniczych LOT. Dzisiaj znajdziecie loty w promocyjnych cenach z polskich lotnisk do: Wiednia, Toronto oraz Pekinu.

/NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN! - 10

Promocja obowiązuje na podróże pomiędzy 2 października a 17 listopada 2015 roku w przypadku podróży do Wiednia, 21 października a 9 grudnia w przypadku lotów do Toronto oraz 18 października a 18 grudnia 2015 roku w przypadku lotów do Pekinu, trwające min. 3 dni lub powrocie po pierwszej niedzieli od daty przylotu.


Poniżej lista kierunków wraz z cenami wylotów z Warszawy:

 • Warszawa - Wiedeń - Warszawa 399 PLN
 • Warszawa - Pekin - Warszawa 1889 PLN
 • Warszawa - Toronto - Warszawa 1999 PLN

W promocyjnej cenie możliwe są też wyloty z portów regionalnych. Szczegóły na stronie promocji.

Promocja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym!

W przypadku lotu z dziećmi mają zastosowanie zniżki:

 • Dzieci (2-11 lat): 25%
 • Niemowlęta (0-2 lat): 90%

Bilety w promocyjnej cenie zarezerwujecie na stronie LOT.

Kliknij w zakładki poniżej by dowiedzieć się jak zarezerwować przeloty, noclegi, samochód oraz ubezpieczenie.

od
399zł

Szalona Środa LOT Termin: 2. paź. 2015 - 18. gru. 2015

Skąd
Polska
Dokąd
Wiedeń, Toronto, Pekin
 • Przeloty

  Bilety zarezerwujecie na stronie linii lotniczych LOT.

  Poniżej przykładowa rezerwacja:

  /NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN! - 8

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki Trivago lub HotelsCombined gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód/transfer

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na całym świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na Rentalcars.com

  Jeżeli nie chcecie wypożyczać samochodu, to wygodnym środkiem transportu z lotniska do hotelu oraz w drodze powrotnej z hotelu na lotnisko będzie transfer zarezerwowany na portalu ResortHoppa.

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  /NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

/NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN! - 4
/NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN! - 2
/NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN!

/NIEAKTUALNE/ Szalona Środa LOT: Wiedeń 399 PLN, Pekin 1889 PLN i Toronto 1999 PLN!