Loty
od 146zł os

Słońce zimą! Tanie loty do Jordanii od 146 PLN!

Oferta od , 4. lut. 2020 21.26

Bardzo dobra cena lotów do Jordanii jeszcze lutym i dobra w marcu! Linie lotnicze Ryanair oferują tanie bezpośrednie loty z Warszawy i Krakowa, które kupicie już za 146 PLN! Możecie wybrać się do Petry, na pustynię Wadi Rum czy nad cieplutkie Morze Martwe!

Jeśli chodzi o pogodę, to w marcu możecie liczyć na ok. 20 stopni w ciągu dnia, więc idealna pogoda na zwiedzanie i odkrywanie uroków tego miejsca.

Podróż z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Pamiętajcie o wizie! JordanPass możecie dostać tu: (klik)LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów! Powyższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).


NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB


SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.INNE OFERTY TANICH LOTÓWSłońce zimą! Tanie loty do Jordanii od 146 PLN! - 8

Słońce zimą! Tanie loty do Jordanii od 146 PLN! - 6

Słońce zimą! Tanie loty do Jordanii od 146 PLN! - 4

Słońce zimą! Tanie loty do Jordanii od 146 PLN! - 2

Słońce zimą! Tanie loty do Jordanii od 146 PLN!

Słońce zimą! Tanie loty do Jordanii od 146 PLN!