Loty
od 755zł os

Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA

Oferta od , 28. gru. 2020 9.57

Borat po raz kolejny bierze szturmem publiczność a jego "Very naaajsss" stało się oficjalnym sloganem Kazachstanu. Podążając więc za falą podrzucamy Wam tanie loty do Kazachstanu od naszego narodowego przewoźnika. Dzięki nim macie świetną okazję do odwiedzenia tego niezwykłego kraju pełnego cudownych krajobrazów - to jak cały kontynent w jednym! Góry, kaniony, jeziora, stepy, Morze Kaspijskie, pustynie, małe gościnne i przyjazne wioski i wielkie imponujące miasta - Nur-Sułtan, Ałmaty i nie tylko. Odkryjcie czar Azji Środkowej!

Terminy znajdziecie samodzielnie od kwietnia do listopada 2021.

Koronawirus info: obecnie panujące w Kazachstanie zasady są następujące: do 1 maja 2021 roku zostaje tymczasowo zawieszony ruch bezwizowy (do 30 dni pobytu) dla obywateli 57 państw, w tym polskich. Cudzoziemcy podróżujący z zagranicy drogą lotniczą muszą przedstawić zaświadczenie o wyniku negatywnym testu na COVID-19 wydane nie później niż 3 dni (72 godziny) przed datą przekroczenia granicy. Więcej tutaj.

od
755zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 1. kwi. 2021 - 21. lis. 2021

Skąd
Warszawa
Dokąd
Nur-Sultan
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk REZERWUJ LOTY

  Przykładowa rezerwacja na majówkę:

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 22

  Terminy wpisujecie samodzielnie. Loty znajdziecie od kwietnia do listopada 2021.

BEZPŁATNA ZMIANA LOTU PLL LOT

Bilety kupione przed 31 marca 2021 dają możliwość bezpłatnej zmiany daty lotu aż do 31 grudnia 2021 (liczy się data powrotu) na tej samej trasie i klasie rezerwacyjnej (konieczna dopłata przy zmianie taryfy na droższą). Pasażer może zawiesić swój bilet i podać nowa datę podroży aż do 31 marca 2021. Opłaty za zmianę rezerwacji są zniesione. Darmowa zmiana nie jest możliwa w przypadku niestawienia przez pasażera na rejsie (no-show). Bezpłatnie możliwa jest tylko jednorazowa zmiana. Zmiana trasy jest możliwa.


NOCLEGI

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

  BOOKING.COM

  WAKACYJNI PIRACI

  AIRBNB


  ZWIEDZANIE

  • Astana: 3 główne symbole miasta to Baiterek Tower i 2 meczety: Hazret Sultan (największy meczet Kazachstanu i Azji Środkowej) oraz Nur-Astana. Jeśli interesuje Was historia i kultura Kazachstanu - zainteresuje Was również Muzeum Narodowe Kazachstanu oraz Państwowa Opera i Balet w Astanie.
  • Ałmaty (Ałma-Ata): największe i najelegantsze miasto kraju, malownicza metropolia, od której wydaje się być bardzo blisko do szczytów pasma górskiego Ałatau Zailijski dochodzących do 5000 m n.p.m! Możecie tu wybrać się na narty lub łyżwy czy wjechać kolejką linową na szczyt Kok-Tobe. Odpocznijcie (albo wybierzcie się na solidny trekking) w okolicach malowniczych jezior, a w obrębie miasta koniecznie skorzystajcie z metra (i przyjrzyjcie się jego stacjom!) Na zakupy wybierzcie się koniecznie na Zelyony Bazaar - znajdziecie tu chyba wszystko, a w szczególności nieco bardziej wiejską atmosferę!
   Wśród wyrytych w skale prehistorycznych petroglifów Tamgaly chronionych przez UNESCO zobaczycie podobizny Buddy i rozmaitych bogów. Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych mieszczące się w dziwnym drewnianym budynku ma bogatą kolekcję instrumentów ludowych oraz... nagrania ich dźwięków!
   Na panoramę miasta i rozciągających się w pobliżu gór możecie spojrzeć z wysokości wieży telewizyjnej - widok zapiera dech w piersiach!

  Poza tymi dwoma miastami powinniście zdecydowanie wybrać się jeszcze w wiele miejsc w Kazachstanie. Polecamy serdecznie:


  SAMOCHÓD

  Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

  WYNAJEM AUTA

  Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


  INNE OFERTY TANICH LOTÓW  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 20

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 18

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 16

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 14

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 12

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 10

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 8

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 6

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 4

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA - 2

  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA


  Tanie bezpośrednie loty LOT do Kazachstanu: 755 PLN. Majówka, wakacje 2021 ✔DARMOWA ZMIANA