Loty
za 1 469zł

Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!!

Oferta od , 22. maj. 2015 21.45

Czarny Ląd. Dzika Afryka. Kenia i Etiopia. Dzięki Tureckim Liniom Lotniczym możecie spełnić swoje marzenia o Afryce i polecieć tam z Pragi za 1469 PLN!

Bilety w tej cenie kupicie na trasach Praga - Nairobi - Praga oraz Praga - Addis Abeba - Praga, dzięki portalowi Flipo.pl. W obu przypadkach bilety dostępne są od października aż do marca przyszłego roku. Dokładne daty sprawdzicie w linkach poniżej:

Loty odbywają się z przesiadką w Stambule, w cenie jest bagaż rejestrowany aż do 46 kilogramów!

Przed wyjazdem zajrzyjcie na Tripadvisor (Kenia i Etiopia) aby sprawdzić najlepsze hotele, restauracje oraz atrakcje tych państw.

Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!! - 10

Do Pragi łatwo i tanio dostaniecie się PolskimBusem.

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia.

Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.

za
1 469zł

Tanie loty do Afryki Termin: 1. paź. 2015 - 31. mar. 2016

Skąd
Praga
Dokąd
Nairobi, Addis Abeba
 • Lot

  Bilety rezerwujemy w portalu Flipo.pl lub klikając poniższy przycisk "Przejdź do oferty".

  Poniżej przykładowa rezerwacja.

  Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!! - 8

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki Trivago lub HotelsCombined gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!! - 4
Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!! - 2
Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!!


Tanie loty do Afryki! Kenia i Etiopia z Pragi za 1469 PLN!!!