Loty
od 1 328zł os

Tanie loty do Afryki z Europy ✈️ Etiopia z Madrytu od 1328 PLN!

Oferta od , 3. kwi. 2017 15.48

Piękna, dzika Afryka czeka na Wasze przybycie! Znaleźliśmy dla Was tanie loty do stolicy Etiopii ze stolicy Hiszpanii, więc możecie "zaliczyć" od razu 2 wycieczki w jednej! :)

W cenie bagaż podręczny i rejestrowany, na pokładzie samolotu czeka na Was posiłek, po drodze jedna przesiadka w Rzymie. Loty od maja do czerwca.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

AUTO

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

DOLOTY DO MADRYTU

Do Londynu dolecicie już za 88 PLN w obie strony. Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie!


Tanie loty do Afryki z Europy ✈️  Etiopia z Madrytu od 1328 PLN! - 12

Tanie loty do Afryki z Europy ✈️  Etiopia z Madrytu od 1328 PLN! - 10

Tanie loty do Afryki z Europy ✈️  Etiopia z Madrytu od 1328 PLN! - 8

Tanie loty do Afryki z Europy ✈️  Etiopia z Madrytu od 1328 PLN! - 6

Tanie loty do Afryki z Europy ✈️  Etiopia z Madrytu od 1328 PLN! - 4


Czytaj też: Tanie loty w najodleglejsze zakątki świata!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tanie loty do Afryki z Europy ✈️  Etiopia z Madrytu od 1328 PLN! - 2
Tanie loty do Afryki z Europy ✈️  Etiopia z Madrytu od 1328 PLN!

Tanie loty do Afryki z Europy ✈️ Etiopia z Madrytu od 1328 PLN!