Loty
od 992zł

AKTUALIZACJA: Tanie loty do Ameryki Południowej od 992 PLN!

Oferta od , 30. gru. 2014 20.34

AKTUALIZACJA:

Osoby, które wolały by rozpocząć podróż zza zachodniej granicy teraz też mają taką możliwość. Poniżej lista kierunków oraz linki do kalendarzy Flipo:

Berlin - Sao Paulo ✈ Rio de Janeiro - Madryt 1165 PLN

Berlin - Rio de Janeiro - Madryt 1196 PLN

Berlin - Sao Paulo - Madryt 1366 PLN

Berlin - Lima - Madryt 1732 PLN


AKTUALIZACJA:

Jeszcze więcej kierunków i jeszcze tańsze bilety do Ameryki Południowej!

Poniżej znajdziecie listę kierunków oraz linki do kalendarzy Flipo:

Madryt - Rio de Janeiro ✈ Sao Paulo - Berlin 992 PLN

Madryt - Montevideo ✈ Buenos Aires - Berlin 1052 PLN

Madryt - Lima ✈ Rio de Janeiro - Berlin 1135 PLN

Madryt - Quito ✈ Lima - Berlin 1660 PLN


Niedawno poinformowaliśmy Was o tanich lotach do stolicy Argentyny w poście tanie loty do Buenos Aires, teraz mamy dla Was bilety w rewelacyjnej cenie do innych miejsc w Ameryce Południowej.

Wszystkie loty zaczynacie w Madrycie a kończycie w Berlinie. W cenie biletu przysługuje Wam bagaż podręczny a także bagaż rejestrowany do 23 kg. Najtańsze bilety znajdziecie od stycznia do czerwca 2015. 

AKTUALIZACJA: Tanie loty do Ameryki Południowej od 992 PLN! - 10

Bilety zarezerwujecie na stronie Flipo.pl. Tam też znajdziecie kalendarze z najniższymi cenami biletów:

Z Berlina do Polski tanio wrócicie Polskim Busem, natomiast najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń do Madrytu jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

AKTUALIZACJA: Tanie loty do Ameryki Południowej od 992 PLN! - 8

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia.

Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.

od
992zł

Loty do Ameryki Południowej Termin: 10. sty. 2015 - 14. cze. 2015

 1. Madryt
  Rio de Janeiro, Lima, Bogota, Sao Paulo
 2. Rio de Janeiro, Lima, Bogota, Sao Paulo
  Berlin
 • Loty
 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago.pl, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  AKTUALIZACJA: Tanie loty do Ameryki Południowej od 992 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.  

AKTUALIZACJA: Tanie loty do Ameryki Południowej od 992 PLN!