Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN!

Oferta od , 7. sty. 2019 10.02

Macie ochotę odwiedzić stolicę Niemiec? Berlin, jedno z najbardziej imprezowych miast Europy zaprasza.

Linie lotnicze Ryanair oferują super tanie przeloty z z Krakowa do Berlina, które kupicie już od 78 PLN. Możecie również udać się z Warszawy lub Gdańska na pokładzie Easyjet od 203 PLN. Lot tylko z bagażem podręcznym.

od
78
os

Tanie loty do Berlina Termin: 7. sty. 2019 - 18. wrz. 2019

Skąd
Kraków
Dokąd
Berlin
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk DO BERLINA!

    Kraków - Berlin - Kraków

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 34

    Warszawa - Berlin - Warszawa

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 32

    Gdańsk - Berlin - Gdańsk

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 30


    Zakwaterowanie w najlepszych cenach znajdziecie klikając przycisk NOCLEGI

    NOCLEGI

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Daty i miejsca należy wpisać samodzielnie do naszej porównywarki! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

Z Krakowa

  • Fri 01/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Tue 05/02/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 60 zł
  • Thu 31/01/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Tue 05/02/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 60 zł
  • Fri 01/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Wed 06/02/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 60 zł
  • Sun 03/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Thu 07/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Sun 03/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Wed 06/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Tue 26/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Fri 29/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Thu 28/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Sat 02/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Sun 03/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Tue 05/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Wed 27/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Mon 04/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Wed 27/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Sun 31/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Sat 02/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Wed 06/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Thu 28/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Tue 05/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Thu 28/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Mon 04/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Sat 02/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Mon 04/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Tue 26/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Sun 03/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Wed 27/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Sun 03/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Sat 02/03/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Thu 07/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Thu 28/02/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Sun 03/03/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł
  • Mon 28/01/19 Krakow to Berlin (Ryanair) - Thu 31/01/19 Berlin to Krakow (Ryanair) for 81 zł

Z Gdańska

  • Thu 09/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Sat 11/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Thu 09/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 14/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Sat 27/07/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 30/07/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Tue 07/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Thu 09/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Sat 06/07/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 09/07/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Thu 23/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 28/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Sat 25/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 28/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Sat 27/07/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Thu 01/08/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Sat 29/06/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 02/07/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Tue 07/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Sat 11/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Thu 23/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Sat 25/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Tue 21/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Thu 23/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Tue 25/06/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Sat 29/06/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Thu 27/06/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 02/07/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Thu 27/06/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Sat 29/06/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Tue 21/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Sat 25/05/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Thu 19/09/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 24/09/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł
  • Thu 30/05/19 Gdansk to Berlin (easyJet) - Tue 04/06/19 Berlin to Gdansk (easyJet) for 194 zł

Z Warszawy

  • Mon 25/03/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Fri 29/03/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 204 zł
  • Wed 27/03/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Fri 29/03/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 204 zł
  • Tue 26/03/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Fri 29/03/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 204 zł
  • Sun 24/03/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Fri 29/03/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 204 zł
  • Fri 05/04/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Sun 07/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Mon 16/09/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Wed 18/09/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Fri 05/04/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Mon 08/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Sat 14/09/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Mon 16/09/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Sat 14/09/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Wed 18/09/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Fri 05/04/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Tue 09/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Wed 03/04/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Sun 07/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Tue 02/04/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Sun 07/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Tue 02/04/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Sat 06/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Wed 03/04/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Fri 05/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł
  • Sun 31/03/19 Warsaw to Berlin (easyJet) - Wed 03/04/19 Berlin to Warsaw (easyJet) for 215 zł

    NOCLEGI

    Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

    WAKACYJNI PIRACI

    AIRBNB

    SAMOCHÓD

    Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

    WYNAJEM AUTA

    Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

    ZWIEDZANIE

    Berlin to "siedlisko" najrozmaitszych atrakcji! Od East Side Gallery przez niesamowitą ilość rozmaitych muzeów, miejsc, gdzie można zrobić małe i duże zakupy, Free Walking Tours aż po legendarne i niekończące się nigdy życie nocne! Berlin posiada setki restauracji, więc na pewno znajdziecie sporo okazji, by popróbować tak kuchni niemieckiej, jak i przysmaków z całego świata! Na pewno warto wybrać się na wizytę w budynku Bundestagu - wizyty są bezpłatne, jednak należy się najpierw zarejestrować. Wypada przejść pod Bramą Brandemburską i zobaczyć Pomnik Muru Berlińskiego, 2 katedry na Gendarmenmarkt czy wybrać się do Poczdamu. W niedziele koniecznie wybierzcie się na pchli targ i karaoke na powietrzu w Mauerparku!

    Aby łatwo i sprawnie poruszać się po Berlinie - zapoznajcie się z ofertą biletów komunikacji publicznej. Każdy bilet obowiązuje na kolej miejską (S-Bahn), metro (U-Bahn), autobusy, tramwaje, a nawet promy! W obrębie Berlina wystarczy Wam bilet na strefę A o B, jeśli mielibyście ochotę wyskoczyć do Poczdamu - należy zaopatrzyć się (i skasować!) bilet na strefę C.


    Czytaj też: INNE PROPOZYCJE LOTÓW!


    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 28

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 26

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 24

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 22

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 20

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 18

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 16

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 14

    Tanie loty do Berlina. Bilety z Krakowa od 78 PLN z Gdańska od 203 PLN, Warszawy od 212 PLN! - 12