Loty
od 1 099€

/NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN!

Oferta od , 6. maj. 2015 13.30

Linie lotnicze Tam Airlines oferują rewelacyjną cenę na przeloty z Europy do Brazylii. Za najtańsze przeloty zapłacicie tylko 1099 PLN! Bilety w tej cenie dostępne są od października do grudnia 2015. Interesujące Was daty możecie sprawadzić w kalendarzach Flipo. W cenie biletu zagwarantowany macie bagaż podręczny a także 2 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.

Przed podróżą do Brazylii koniecznie zajrzyjcie do serwisu Tripadvisor. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą zaplanować Wam spokojny urlop.

/NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN! - 16

Poniżej lista kierunków wraz z cenami:

Barcelona - Sao Paulo - Monachium 1099 PLN

Barcelona - Rio De Janeiro/Sao Paulo - Monachium 1119 PLN

Barcelona - Sao Paulo - Praga 1349 PLN

Barcelona - Rio De Janeiro/Sao Paulo - Praga 1369 PLN

Barcelona - Rio De Janeiro - Monachium 1579 PLN

Barcelona - Sao Paulo - Frankfurt 1599 PLN

Najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń lotniczych do Barcelony, Monachium, Frankfurtu lub innych interesujących Was miejsc jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

/NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN! - 14

od
1 099

Tanie loty do Brazylii Termin: 1. paź. 2015 - 31. gru. 2015

 1. Barcelona
  Sao Paulo, Rio de Janeiro
 2. Sao Paulo, Rio de Janeiro
  Monachium, Praga, Frankfurt nad Menem
 • Przeloty
 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki Trivago, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Brazylii jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na Rentalcars.com

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  /NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

/NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN! - 4
/NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN! - 2
/NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN!

/NIEAKTUALNE/ Tanie loty do Brazylii z Europy. Bilety od 1099 PLN!