Wiosna: Tanie loty do Chorwacji! Zadar z Polski za 141 PLN!

Oferta od , 10. lut. 2019 15.30

Świetna okazja, by odwiedzić Chorwację na wiosnę! Od niedawna linie Ryanair oferują przeloty z Krakowa i Poznania do Zadaru. Dziś macie okazję zarezerwować bilety w znakomitej cenie 141 PLN. Do wyboru kilka kwietniowych terminów w niskiej cenie.

od
141
os

Tanie loty do Chorwacji Termin: 1. kwi. 2019 - 30. maj. 2019

Skąd
Kraków, Poznań
Dokąd
Zadar
  • Szczegóły

    Loty zarezerwujcie poprzez naszą porównywarkę.

    Wiosna: Tanie loty do Chorwacji! Zadar z Polski za 141 PLN! - 16

    15 -18 KWIETNIA

    11 - 18 KWIETNIA

    4 - 11 KWIETNIA


    INNE TERMINY LOTÓW ZNAJDZIECIE W LIŚCIE LOTÓW PONIŻEJ


    Zakwaterowanie w najlepszych cenach znajdziecie klikając przycisk NOCLEGI

TANIE LOTY DO CHORWACJI

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie!

  • Mon 08/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 11/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 141 zł
  • Mon 15/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 18/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 140 zł
  • Thu 11/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 18/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 186 zł
  • Thu 04/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 11/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 186 zł
  • Mon 01/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 04/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 186 zł
  • Mon 22/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 25/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 186 zł
  • Sun 14/04/19 Krakow to Zadar (Ryanair) - Wed 17/04/19 Zadar to Krakow (Ryanair) for 191 zł
  • Mon 08/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Mon 15/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 202 zł
  • Thu 18/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 25/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 210 zł
  • Sun 14/04/19 Krakow to Zadar (Ryanair) - Sun 21/04/19 Zadar to Krakow (Ryanair) for 223 zł
  • Mon 20/05/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 23/05/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 248 zł
  • Mon 27/05/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Thu 30/05/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 248 zł
  • Thu 11/04/19 Poznan to Zadar (Ryanair) - Mon 15/04/19 Zadar to Poznan (Ryanair) for 248 zł
  • Sun 26/05/19 Krakow to Zadar (Ryanair) - Wed 29/05/19 Zadar to Krakow (Ryanair) for 248 zł

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

Wiosna: Tanie loty do Chorwacji! Zadar z Polski za 141 PLN! - 14

Wiosna: Tanie loty do Chorwacji! Zadar z Polski za 141 PLN! - 12

Wiosna: Tanie loty do Chorwacji! Zadar z Polski za 141 PLN! - 10

Wiosna: Tanie loty do Chorwacji! Zadar z Polski za 141 PLN! - 8

Wiosna: Tanie loty do Chorwacji! Zadar z Polski za 141 PLN! - 6