Loty
od 78zł os

Tanie loty do Finlandii od 78 PLN!

Oferta od , 1. sie. 2019 16.49

Ahoj Piraci! Mały wypad do Finlandii? Polowanie na Zorzę Polarną? Odwiedziny w Dolinie Muminków? Mamy dla Was listę tanich lotów do Turku i Helsinek od 78 PLN w dwie strony. Terminy na wrzesień.

Loty liniami Wizzair i Norwegian. W cenie bagaż podręczny.

od
78zł
os

Tanie loty do Finlandii! Termin: 1. wrz. 2019 - 1. paź. 2019

Skąd
Gdańsk, Kraków
Dokąd
Turku, Helsinki
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk LOTY

    Tanie loty do Finlandii od 78 PLN! - 6

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych.

LOTY DO HELSINEK

LOTY DO TURKU

TURKU

HELSINKI

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


Tanie loty do Finlandii od 78 PLN! - 4
Tanie loty do Finlandii od 78 PLN! - 2

Tanie loty do Finlandii od 78 PLN!

Tanie loty do Finlandii od 78 PLN!