Loty
za 416zł os

Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś!

Oferta od , 14. lut. 2020 8.33

Bardzo dobra okazja, by wyskoczyć na kilka dni do stolicy znanej i lubianej Gruzji. W dodatku Polacy są tam bardzo mile widziani! Możecie zostać w Tbilisi i zwiedzić je od podszewki, możecie też wybrać się na wyprawę po kraju i przede wszystkim górach Kaukazu (narty!) czy winnym regionie Kachetia. Albo nawet wyskoczyć stąd do Armenii!
Wskazówki dot. zwiedzania znajdziecie w poniższej sekcji WYCIECZKI I ZWIEDZANIE.

A szczegóły dotyczące lotów? Promocja PLL LOT obowiązuje dziś do północy na loty od 4 marca do 2 kwietnia.


za
416zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 4. mar. 2020 - 2. kwi. 2020

Skąd
Warszawa
Dokąd
TbilisiTANIE LOTY DO TBILISI

Loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek, z bagażem podręcznym.


NOCLEGI

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

  WAKACYJNI PIRACI

  BOOKING.COM

  AIRBNB


  WYCIECZKI I ZWIEDZANIE

  Wycieczki, atrakcje i bilety na rozmaite wydarzenia w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie w najlepszych cenach znajdziecie i kupicie TUTAJ.

  TBILISI

  Stolica Gruzji swoją nazwę wzięła od gorących źródeł siarkowych płynących pod miastem (tbili to po gruzińsku ciepły), będąc tam warto więc z nich skorzystać. Łaźnie znajdują się w dzielnicy Abanotubani. Za odwiedziny w Królewskiej Łaźni zapłacimy ok. 40 PLN od osoby. W Tbilisi warto zwłaszcza wybrać się na spacer i zagubić wśród uliczek starego miasta. Wjedźcie też kolejką linową na wzgórze z twierdzą Narikala, przejdźcie przez rzekę nowoczesnym Mostem Pokoju, podeprzyjcie krzywą wieżę teatru lalkowego Rezo Gabriadze.

  SIGHNAGI

  Piękne Signagi ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji. Spacerując wąskimi uliczkami, które przywodzą na myśl miasteczka Toskanii, dotrzeć możemy np. do Monastyru Bodbe, gdzie znajduje się grób św. Nino - patronki Gruzji. Możemy również przejść ciągnącymi się kilometrami, średniowiecznymi Murami Miasta. Praktyczne informacje nt. zwiedzania Gruzji znajdziecie tutaj.

  KUTAISI I BATUMI

  W Kutaisi i okolicach zobaczycie sporo: monastyry Gelati i Motsameta oraz Ubisi, kanion Okatse, Jaskinię Prometheusza czy kolejkę linową Chiatura. Kutaisi możecie również potraktować jako bazę wypadową i zobaczyć również region Imereti i oddalone o 150 km nadmorskie Batumi.

  O wszystkich atrakcjach, najlepszych restauracjach i życiu nocnym Batumi przeczytacie w serwisie Tripadvisor. Warto wybrać się również na zwiedzanie regionu Adżaria i zobaczyć wodospad Makhuntseti, fortecę Gonio, plażę w Kobuleti i tamtejszą twierdzę Petra czy Park Narodowy Kintrishi.

  MESTIA

  Piękna i malowniczo położona Mestia to niezwykłe miasteczko, które przez wieki było niemal niezależne. Żyjący tu Swanowie (od nazwy regionu Svaneti lub Swanecja) to grupa etniczna w Gruzji. Darmowe mapki trekingowe można pobrać w centrum miasta, w punkcie informacji turystycznej.

  Polecamy trasę do Jezior Koruldi znajdujących się na 2700 m n.p.m. - trasa jest dość długa i wymagająca, ale rozpościerające się wkoło widoku Kaukaskich szczytów zapierają dech w piersiach. Mniej wytrwali spacerowicze górscy mogą odpuścić sobie połowę trasy i wspiąć się jedynie do krzyża, który stoi na wzgórzu nad miastem. Na trasie będzie miało się okazję zobaczyć spektakularny szczyt Uszbę - rozdwojoną górę, cel wspinaczek alpinistów.

  Inną popularną trasą jest spacer do Lodowca Chalaadi - trasa w całości, wychodząc z Mestii, może zająć 3-4 godziny, lecz do momentu przekroczenia rzeki (ok 1,5 godziny przed lodowcem) widoki nie są aż tak imponujące, warto więc oszczędzić sobie nieco sił i czasu i poprosić taksówkarza aby podwiózł nas pod most, a dopiero stamtąd wyruszyć na szlak.

  Obowiązkowym punktem wizyt w Mestii jest wpisana na listę UNESCO wioska Uszguli - aby się tam dostać należy pojawić się ok godziny 9 rano przed biurem informacji turystycznej. Zbierają się tam wówczas kierowcy, którzy za opłatą wożą turystów do wioski - zbierają się również turyści, z którymi można podzielić ten koszt. Taka przejażdżka (w obie strony i kilkugodzinny pobyt na miejscu) kosztować może nawet 200 lari (ok 400 PLN!) ale samochody mogą wziąć nawet 5 lub 6 osób, a z niektórymi kierowcami można się targować. Bardziej wytrwali trekkingowcy mogą do Uszguli wybrać się na piechotę - trasa zajmuje 2 pełne dni.

  W Uszguli również można wybrać się na krótki trekking - do lodowca Shkhara, na trasę skąd widać szczyt Szkharę - najwyższy w Gruzji. Trasa w całości zajmuje ok. 5 godzin.

  NARTY

  Na nartach w Gruzji możecie pojeździć przykładowo w Gudauri - świetne warunki!


  SAMOCHÓD

  Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

  WYNAJEM AUTA

  Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.  WIĘCEJ TANICH LOTÓW  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 20

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 18

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 16

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 14

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 12

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 10

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 8

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 6

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 4

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś! - 2

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś!

  Tanie loty LOTem do Gruzji: Tbilisi za 416 PLN! Tylko dziś!