Tanie loty do Izraela: słoneczny Ejlat na jesień i zimą od 78 PLN!

Oferta od , 10. paź. 2018 14.20

Co powiecie na Morze Czerwone jesienią, kiedy u nas jest zimno i szaro, a tam cieplutko? W listopadzie i grudniu w Izraelu można spodziewać się temperatury powyżej 20 st.! Mamy dla Was aktualną listę lotów do Ejlatu! Terminy od listopada do stycznia. Loty bez klubów i haczyków - ceny dostępne dla każdego!

Loty liniami Ryanair. W cenie bagaż podręczny.

od
78

Tanie loty do Izraela Termin: 1. lis. 2018 - 31. sty. 2019

Skąd
Polska
Dokąd
Ejlat
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przyciski LECIMY!

    Tanie loty do Izraela: słoneczny Ejlat na jesień i zimą od 78 PLN! - 15

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

Lotnisko, na które lecicie w Ejlacie nazywa się Ovda (kod VDA):

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

ZWIEDZANIE

Rafa Delfinów, Plaża Koralowa (rezerwat podwodnej przyrody i koralowców), Park Morski – park rozrywki, Podwodne Muzeum i Obserwatorium Koralowego Świata, Eljackie Kopalnie Kamieni i Centrum Diamentowe oraz Pustynia Negew i zwiedzanie do starożytnej Petry w Jordanii! To wszystko i o wiele więcej możecie zobaczyć w tym pięknym zakątku świata. Oczywiście poza leżeniem na plaży i popijaniem drinków :-)


Tanie loty do Izraela: słoneczny Ejlat na jesień i zimą od 78 PLN! - 13

Tanie loty do Izraela: słoneczny Ejlat na jesień i zimą od 78 PLN! - 11

Tanie loty do Izraela: słoneczny Ejlat na jesień i zimą od 78 PLN! - 9

Tanie loty do Izraela: słoneczny Ejlat na jesień i zimą od 78 PLN! - 7

Tanie loty do Izraela: słoneczny Ejlat na jesień i zimą od 78 PLN! - 5