Loty
za 2 041zł os

Tanie loty do Kambodży. Bilety z Warszawy od 2041 PLN

Oferta od , 2. sty. 2017 19.05

Chińskie linie lotnicze China Southern Airlines oferują w dobrej cenie przeloty z Warszawy do Phnom Penh. Najtańsze bilety kupicie już od 2041 PLN, a w cenie będziecie mieć zagwarantowany bagaż podręczny oraz rejestrowany. Interesujące Was daty możecie sprawdzić w kalendarzach Flipo, natomiast rezerwacji dokonujecie poprzez naszą porównywarkę

za
2 041zł
os

Tanie loty do Kambodży Termin: 11. sty. 2017 - 19. cze. 2017

Skąd
Warszawa
Dokąd
Phnom Penh

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tanie loty do Kambodży. Bilety z Warszawy od 2041 PLN - 8

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Noworoczna promocja AirAsia: Loty po Azji od 48 PLN


Tanie loty do Kambodży. Bilety z Warszawy od 2041 PLN - 6

Tanie loty do Kambodży. Bilety z Warszawy od 2041 PLN - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tanie loty do Kambodży. Bilety z Warszawy od 2041 PLN - 2
Tanie loty do Kambodży. Bilety z Warszawy od 2041 PLN

Tanie loty do Kambodży. Bilety z Warszawy od 2041 PLN