Loty
za 1 476zł os

Tanie loty do Kambodży z Pragi za 1476 PLN!

Oferta od , 30. kwi. 2017 10.43

Piękna, zachwycająca i jeszcze nie zepsuta masową turystyką - Kambodża.

Linie China Southern oferują tanie przeloty do Kambodży z Pragi (do której dojedziecie tanio np. Polskimbusem) za 1476 PLN. W cenie bagaż podręczny i rejestrowany, a na pokładzie samolotu czeka na Was posiłek. Po drodze będziecie mieć przesiadki w Amsterdamie i Kantonie.

za
1 476zł
os

Tanie loty do Kambodży z Pragi Termin: 27. maj. 2017 - 19. cze. 2017

Skąd
Praga
Dokąd
Siem Reap

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

AUTO

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Tanie loty do Kambodży z Pragi za 1476 PLN! - 8

Tanie loty do Kambodży z Pragi za 1476 PLN! - 6

Tanie loty do Kambodży z Pragi za 1476 PLN! - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tanie loty do Kambodży z Pragi za 1476 PLN! - 2
Tanie loty do Kambodży z Pragi za 1476 PLN!

Tanie loty do Kambodży z Pragi za 1476 PLN!