Loty
od 1 575zł os

Tanie loty do Kanady. Toronto z Warszawy od 1575 PLN. Terminy również na wakacje!

Oferta od , 11. sty. 2017 15.51

Linie lotnicze z sojuszu SkyTeam oferują w dobrej cenie przeloty z Warszawy do Toronto, za które zapłacicie już od 1575 PLN. W cenie będzie mieć bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. Dostępne terminy znajdziecie od lutego do listopada 2017. Rezerwacji dokonujecie poprzez naszą porównywarkę.

od
1 575zł
os

Tanie loty do Kanady Termin: 1. lut. 2017 - 30. lis. 2017

Skąd
Warszawa
Dokąd
Toronto

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tanie loty do Kanady. Toronto z Warszawy od 1575 PLN. Terminy również na wakacje! - 8

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tanie loty do Kapsztadu. Bilety z Warszawy za 2381 PLN

  Tanie loty do Kanady. Toronto z Warszawy od 1575 PLN. Terminy również na wakacje! - 6
  =

  Tanie loty do Kanady. Toronto z Warszawy od 1575 PLN. Terminy również na wakacje! - 4


  Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

  Tanie loty do Kanady. Toronto z Warszawy od 1575 PLN. Terminy również na wakacje! - 2
  Tanie loty do Kanady. Toronto z Warszawy od 1575 PLN. Terminy również na wakacje!


  Tanie loty do Kanady. Toronto z Warszawy od 1575 PLN. Terminy również na wakacje!