Loty
od 752zł os

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś!

Oferta od , 14. lut. 2020 10.00

Trwa promocja u naszego narodowego przewoźnika. Dzięki niej macie świetną okazję do odwiedzenia Kazachstanu. Lećcie odkryć ten niezwykły kraj pełen cudownych krajobrazów.

Loty na pokładzie linii LOT kupicie już za jedyne 752 PLN. Podróż z bagażem podręcznym i rejestrowanym.

Najtańsze loty dostępne z Warszawy, ale w równie dobrych cenach dostępne z praktycznie wszystkich lotnisk regionalnych z przesiadką w Warszawie: z Wrocławia, Krakowa, Katowic, Rzeszowa, Bydgoszczy, Gdańska, Poznania, Zielonej Góry i Szczecina.

od
752zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 1. kwi. 2020 - 13. cze. 2020

Skąd
Polska
Dokąd
Astana

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

ZWIEDZANIE

  • Astana: 3 główne symbole miasta to Baiterek Tower i 2 meczety: Hazret Sultan (największy meczet Kazachstanu i Azji Środkowej) oraz Nur-Astana. Jeśli interesuje Was historia i kultura Kazachstanu - zainteresuje Was również Muzeum Narodowe Kazachstanu oraz Państwowa Opera i Balet w Astanie.
  • Ałmaty (Ałma-Ata): największe i najelegantsze miasto kraju, malownicza metropolia, od której wydaje się być bardzo blisko do szczytów pasma górskiego Ałatau Zailijski dochodzących do 5000 m n.p.m! Możecie tu wybrać się na narty lub łyżwy czy wjechać kolejką linową na szczyt Kok-Tobe. Odpocznijcie (albo wybierzcie się na solidny trekking) w okolicach malowniczych jezior, a w obrębie miasta koniecznie skorzystajcie z metra (i przyjrzyjcie się jego stacjom!) Na zakupy wybierzcie się koniecznie na Zelyony Bazaar - znajdziecie tu chyba wszystko, a w szczególności nieco bardziej wiejską atmosferę!
    Wśród wyrytych w skale prehistorycznych petroglifów Tamgaly chronionych przez UNESCO zobaczycie podobizny Buddy i rozmaitych bogów. Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych mieszczące się w dziwnym drewnianym budynku ma bogatą kolekcję instrumentów ludowych oraz... nagrania ich dźwięków!
    Na panoramę miasta i rozciągających się w pobliżu gór możecie spojrzeć z wysokości wieży telewizyjnej - widok zapiera dech w piersiach!

Poza tymi dwoma miastami powinniście zdecydowanie wybrać się jeszcze w wiele miejsc w Kazachstanie. Polecamy serdecznie:

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś! - 10

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś! - 8

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś! - 6

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś! - 4

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś! - 2

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Inne oferty do Azji

Tanie loty do Kazachstanu! Nur Sułtan (Astana) od 752 PLN z bagażem rejestrowanym! Tylko dziś!