Loty
od 1 852zł

Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN!

Oferta od , 1. wrz. 2014 16.05

Pisaliśmy już dzisiaj  o tanich lotach na Filipiny w poście: tanie loty na Filipiny. Teraz chcielibyśmy Wam zaproponować tanie loty do Kuala Lumpur już za 1852 PLN z dolotem z Warszawy oraz na Sri Lankę już za 1865 PLN. 

Planując swoją podróż koniecznie zajrzyjcie do serwisu Tripadvisor, gdzie znajdziecie informacje o wszystkich najciekawszych miejscach, hotelach oraz restauracjach w Kuala Lumpur oraz na Sri Lance.

Kuala Lumpur

Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN! - 14

Sri Lanka

Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN! - 12


Podróż za każdym razem zaczynamy i kończymy na lotnisku Malpensa w Mediolanie a loty odbywamy na pokładzie linii Saudi Arabian Airlines. W cenie biletu mamy bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. Bilety w tej cenie znajdziecie na podróże w listopadzie i grudniu.

Do Mediolanu dostaniemy się tanio korzystając z oferty tanich linii lotniczych:

Z lotniska w Bergamo na lotnisko w Mediolanie dostaniemy się autobusem.Szczegóły na stronie przewoźnika.

Najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń do Mediolanu lub innych interesujących Was miejsc jest skorzystanie z wyszukiwarki  Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN! - 10

Szczegóły oferty znajdziecie w zakładkach poniżej.


od
1 852zł

Tanie loty do Azji Termin: 20. paź. 2014 - 30. lis. 2014

 1. Warszawa
  Mediolan
 2. Mediolan
  Colombo, Kuala Lumpur
 3. Colombo, Kuala Lumpur
  Mediolan
 4. Mediolan
  Warszawa
 • Loty + dolot

  Przykładowa rezerwacja:

  Loty rezerwujemy na stronie Saudi Arabian Airlines

  Mediolan - Colombo - Mediolan

  Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN! - 8


  Mediolan - Kuala Lumpur - Mediolan

  Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN! - 6


  Dolot z Warszawy rezerwujemy na stronie Ryanair.com

  Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN! - 4


  Transfer z lotniska w Bergamo na lotnisko w Mediolanie możemy zarezerwować na stronie przewoźnika.

  Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN! - 2

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago.pl gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych, zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Malezji i na Sri Lance jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na  Rentalcars.com

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.

Tanie loty do Kuala Lumpur oraz na Sri Lankę od 1852 PLN!