Loty
za 78zł

Tanie loty do Londynu za 78 PLN!

Oferta od , 17. cze. 2016 13.33

Londyn! Jedno z najpiękniejszych i najciekawszych miast świata! Prezentujemy listę najtańszych lotów do stolicy Anglii! Loty w tytułowej cenie na wrzesień, nieco drożej, ale wciąż mniej niż "stówka" w listopadzie - i to z Olsztyna!

Ceny bez klubów i haczyków - dostępne dla każdego! Lot z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek.

za
78

Tanie loty do Londynu! Termin: 1. wrz. 2016 - 30. lis. 2016

Skąd
Szczecin, Olsztyn
Dokąd
Londyn
  • Szczegóły

    Tanie loty do Londynu za 78 PLN! - 6


LISTA LOTÓW. Link odsyła Was do wybranej wyszukiwarki, daty i miejsca wpisać należy samodzielnie!!!

ZWIEDZANIE

Będąc w Londynie warto odwiedzić przeogromne Muzeum Brytyjskie, Muzeum Londynu czy Galerię Narodową. Te wszystkie atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo - a przed Galerią Narodową odbywają się również darmowe koncerty muzyki klasycznej. Warto również zajrzeć do którejś z najlepszych w Londynie restauracji. Możecie spojrzeć na Londyn z perspektywy ptaka podczas przejażdżki na London Eye lub z platformy nad halą O2 i posłuchać ciekawych, szalonych (albo całkiem nudnych) rozważań w Speakers' Corner w Hyde Park! Lubicie teatr? Świetnie - wybierzcie się do Shakespeare's Globe Theatre. Wolicie imprezowanie? Ilość miejsc, gdzie możecie się zabawić jest przytłaczająca!!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tanie loty do Londynu za 78 PLN! - 4
Tanie loty do Londynu za 78 PLN! - 2
Tanie loty do Londynu za 78 PLN!

Tanie loty do Londynu za 78 PLN!