Loty
od 78zł os

Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN!

Oferta od , 28. lis. 2019 16.01

Można pomyśleć o krótkim urlopie nad jeziorem Como, romantycznym wypadzie do Bergamo, zakupach w Mediolanie lub wypadzie na narty.

Bardzo tanio polecicie do Mediolanu (na główne lotnisko i do Bergamo). Loty z polskich miast od 78 PLN! Loty w tej cenie oferują Ryanair i EasyJet. W cenie bagaż podręczny.

od
78zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 7. gru. 2019 - 14. mar. 2020

Skąd
Katowice, Warszawa, Kraków
Dokąd
Mediolan, Bergamo
  • Szczegóły

    Bilety zakupicie poprzez naszą porównywarkę.

    Kliknijcie grafikę lub przycisk poniżej by przejść do szczegółów i dokonać rezerwacji.

    Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN! - 10


LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

Do Bergamo :

Do Mediolanu (na główne lotnisko)

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

CO WARTO ZOBACZYĆ W MEDIOLANIE?

Będąc w Mediolanie obowiązkowo odwiedzić należy Katedrę Duomo, obejrzeć Konia Leonarda Da Vinci oraz odwiedzić pełną sklepów dzielnicę Quadrilatero d'Oro - te atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo. Mediolan ma do zaoferowania również wiele doskonałych restauracji, obraz Ostatnia Wieczerza Leonarda da Vinci (pamiętajcie, żeby tutaj dokonać rezerwacji). Jeśli zakupy, to najlepiej w Galleria Vittorio Emanuele II, ale oczywiście nie tylko tam! A jeśli chcecie odrobinę się wyciszyć i pospacerować wśród zieleni - polecamy uroczy Cimitero Monumentale. Najlepiej jednak rozpocząć swój pobyt od poznania miasta "w pigułce" podczas bezpłatnego zwiedzania z przewodnikiem. Jeżeli macie ochotę na wieczorno-nocną zabawę - Mediolan ma sporą ofertę nocnego życia.

Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN! - 8

Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN! - 6

Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN! - 4

Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN! - 2

Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN!


Czytaj też: Inne oferty tanich lotów!

Tanie loty do Mediolanu i Bergamo od 78 PLN!