Tanie loty do Szwecji od 68 PLN! Również na weekendy!

Oferta od , 7. sty. 2019 11.39

Ryanair oferuje rewelacyjnie tanie loty z Polski do Szwecji. Najtańsze bilety kupicie już za 68 PLN w obie strony. Listę lotów z Polski znajdziecie w poniższej zakładce LOTY.

Urocze Vaxjo otoczone jest jeziorami. Lotów można użyć np. łącząc wycieczkę po Szwecji i Danii. Jest to nowy kierunek na "mapie tanich lotów", warto skorzystać i zobaczyć nowy zakątek Europy. W świetnej cenie również stolica Szwecji - Sztokholm oraz Malmo i Goteborg (listy dat poniżej).

od
68
os

Tanie loty do Szwecji Termin: 7. sty. 2019 - 18. mar. 2019

Skąd
Gdańsk, Warszawa, Kraków
Dokąd
Sztokholm, Växjö, Malmo, Göteborg
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk DO SZWECJI!

    Tanie loty do Szwecji od 68 PLN! Również na weekendy! - 10

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

SZTOKHOLM

VAXJO

MALMO

GOTEBORG

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


Tanie loty do Szwecji od 68 PLN! Również na weekendy! - 8

Tanie loty do Szwecji od 68 PLN! Również na weekendy! - 6

Tanie loty do Szwecji od 68 PLN! Również na weekendy! - 4