Loty
za 1 149zł os

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN!

Oferta od , 20. cze. 2017 14.50

Macie ochotę zobaczyć hanami? Dla tych co nie pamiętają przypominamy: popularną japońską tradycję podziwiania kwitnących kwiatów wiśni. To wydarzenie co roku jest relacjonowane przez media i wyczekiwane przez większość Japończyków. Macie świetną okazję, bo znaleźliśmy taniutkie bilety!

Mamy dla Was tanie loty do tego pięknego miejsca z Rzymu z powrotem do Londynu już za 1149 PLN. Do obu miejsc dolecicie z wielu polskich miast na pokładzie tanich linii (Wizzair oraz Ryanair)

Podróż na pokładzie linii Aeroflot. W cenie bagaż podręczny i rejestrowany, a na pokładzie samolotu czeka na Was posiłek. Po drodze będziecie mieć przesiadkę w Moskwie.

za
1 149zł
os

Tanie loty do Tokio Termin: 24. sty. 2018 - 21. kwi. 2018

  1. Rzym
    Tokio
  2. Tokio
    Londyn

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

AUTO

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN! - 10

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN! - 8

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN! - 6

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN! - 4


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tanie loty do Kambodży z Warszawy za 1845 PLN!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN! - 2
Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN!

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN!