Loty
od 78zł os

Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!

Oferta od , 23. paź. 2019 12.14

Piękne wzgórza porośnięte winoroślą, wyjątkowe wina, smaczna kuchnia... Jeżeli nie byliście jeszcze w Toskanii, to teraz macie świetną okazję.

Znaleźliśmy tanie loty z Polski do Pizy w dobrej cenie z Krakowa.

od
78zł
os

Tanie loty do Toskanii Termin: 1. sty. 2020 - 31. sty. 2020

Skąd
Kraków
Dokąd
Piza
 • Szczegóły

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk DO TOSKANII!

  Tanie loty do Toskanii od 78 PLN! - 8

  W tytułowej cenie są jedynie 2 terminy:

  10-13 stycznia

  10-17 stycznia


LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych.
W przypadku lotów Ryanair najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm). Jeżeli chcecie zabrać większy bagaż należy dodać opcję Priority boarding lub dokupić bagaż rejestrowany.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


CZYTAJ RÓWNIEŻ:

INNE TANIE LOTY


Tanie loty do Toskanii od 78 PLN! - 6

Tanie loty do Toskanii od 78 PLN! - 4

Tanie loty do Toskanii od 78 PLN! - 2

Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!

Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!