Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!

Oferta od , 26. lis. 2018 18.55

Piękne wzgórza porośnięte winoroślą, wyjątkowe wina, smaczna kuchnia... Jeżeli nie byliście jeszcze w Toskanii, to teraz macie świetną okazję.

Znaleźliśmy tanie loty z Polski do Pizy w świetnej cenie 78 PLN. Przeloty bezpośrednie na pokładzie linii Ryanair z małym bagażem podręcznym. Loty w dobrej cenie z 2 polskich lotnisk. Lećcie sprawdzić jak wygląda kolorowa zima w Toskanii :)

od
38
os

Tanie loty do Toskanii Termin: 3. gru. 2018 - 4. mar. 2019

Skąd
Gdańsk, Kraków
Dokąd
Piza
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk DO TOSKANII!

    Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!  - 13


PRZYKŁADOWE DATY. DATY I LOTNISKA WPISUJEMY SAMODZIELNIE TU:

WYSZUKIWARKA TANICH LOTÓW

  • Mon 21/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 25/01/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 82 zł
  • Fri 11/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 21/01/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 81 zł
  • Fri 01/02/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 08/02/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 129 zł
  • Fri 18/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 25/01/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 133 zł
  • Mon 17/12/18 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 24/12/18 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 135 zł
  • Fri 11/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 18/01/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 135 zł
  • Mon 21/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 28/01/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 135 zł
  • Mon 14/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 21/01/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 142 zł
  • Mon 07/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 11/01/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 142 zł
  • Fri 25/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 04/02/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 155 zł
  • Fri 22/02/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 01/03/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 161 zł
  • Fri 01/02/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 11/02/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 161 zł
  • Mon 25/02/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 01/03/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 161 zł
  • Mon 28/01/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 04/02/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 163 zł
  • Fri 29/03/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 05/04/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 168 zł
  • Mon 03/12/18 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Fri 07/12/18 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 171 zł
  • Fri 22/02/19 Krakow to Pisa (Ryanair) - Fri 01/03/19 Pisa to Krakow (Ryanair) for 172 zł
  • Mon 25/02/19 Krakow to Pisa (Ryanair) - Fri 01/03/19 Pisa to Krakow (Ryanair) for 172 zł
  • Mon 25/02/19 Gdansk to Pisa (Ryanair) - Mon 04/03/19 Pisa to Gdansk (Ryanair) for 183 zł

    NOCLEGI

    Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

    WAKACYJNI PIRACI

    AIRBNB

    SAMOCHÓD

    Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

    WYNAJEM AUTA

    Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

    Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!  - 11

    Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!  - 9

    Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!  - 7
    Tanie loty do Toskanii od 78 PLN!  - 5

    CZYTAJ RÓWNIEŻ:

    INNE TANIE LOTY