Rejs gondolą o zachodzie słońca? Tanie loty do Wenecji od 213 PLN!

Oferta od , 28. lip. 2019 8.32

Macie ochotę wybrać się do Wenecji? Wśród atrakcji może znaleźć się nie tylko zwiedzanie miasta i rejs gondolą o zachodzie słońca, ale również relaks na okolicznych plażach, bo proponujemy loty na sierpień i wrzesień. Ryanair oferuje tanie przeloty z Krakowa lub Warszawy, które kupicie już od 213 PLN! Najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm).

od
203
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 28. lip. 2019 - 30. wrz. 2019

Skąd
Kraków, Warszawa
Dokąd
Treviso Airport
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk DO WENECJI!

    Rejs gondolą o zachodzie słońca? Tanie loty do Wenecji od 213 PLN! - 8


LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów. Ilość osób należy wpisać samodzielnie! Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

W przypadku lotów Ryanair najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm). Jeżeli chcecie zabrać większy bagaż należy dodać opcję Priority boarding lub dokupić bagaż rejestrowany.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


WIĘCEJ TANICH LOTÓW


Rejs gondolą o zachodzie słońca? Tanie loty do Wenecji od 213 PLN! - 6

Rejs gondolą o zachodzie słońca? Tanie loty do Wenecji od 213 PLN! - 4

Rejs gondolą o zachodzie słońca? Tanie loty do Wenecji od 213 PLN! - 2

Rejs gondolą o zachodzie słońca? Tanie loty do Wenecji od 213 PLN!

Rejs gondolą o zachodzie słońca? Tanie loty do Wenecji od 213 PLN!