Loty
od 78zł os

Zimowy czar Wenecji! Tanie loty od 78 PLN!

Oferta od , 6. lis. 2019 12.30

Macie ochotę wybrać się do Wenecji? To miasto warte jest odwiedzenia o każdej porze roku.

Ryanair oferuje bardzo tanie przeloty na zimę z Krakowa, które kupicie już od 78 PLN! Najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm).

od
78zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 4. gru. 2019 - 29. lut. 2020

Skąd
Kraków
Dokąd
Treviso Airport
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk DO WENECJI!

    Zimowy czar Wenecji! Tanie loty od 78 PLN! - 8


LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów. Ilość osób należy wpisać samodzielnie! Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

W przypadku lotów Ryanair najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm). Jeżeli chcecie zabrać większy bagaż należy dodać opcję Priority boarding lub dokupić bagaż rejestrowany.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


WIĘCEJ TANICH LOTÓW


Zimowy czar Wenecji! Tanie loty od 78 PLN! - 6

Zimowy czar Wenecji! Tanie loty od 78 PLN! - 4

Zimowy czar Wenecji! Tanie loty od 78 PLN! - 2

Zimowy czar Wenecji! Tanie loty od 78 PLN!

Zimowy czar Wenecji! Tanie loty od 78 PLN!