Loty
od 2 123zł

Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN!

Oferta od , 2. lip. 2015 16.38

Holenderskie linie lotnicze KLM wraz z TAM Airlines oferują dobrą cenę na przeloty z Warszawy do Brazylii w okresie karnawału! Najtańsze bilety kupicie już za 2123 PLN, a w cenie zagwarantowany będziecie mieć bagaż podręczny a także jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 23kg. Dostępne terminy znajdziecie na podróże w listopadzie oraz od połowy stycznia do połowy marca 2016.

Przed podróżą warto zajrzeć do serwisu Tripadvisor, gdzie znajdziecie wiele informacji, które pomogą Wam zaplanować udany urlop.

Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 16

Poniżej zestawienie tras wraz z cenami:

Warszawa - Brasilia - Warszawa 2123 PLN

Warszawa - Sao Paulo - Warszawa 2334 PLN

Warszawa - Sao Paulo/Brasilia - Warszawa 2399 PLN

Warszawa - Rio de Janeiro - Warszawa 2436 PLN

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli oraz ubezpieczenia.

Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.

od
2 123zł

Tanie loty do Brazylii Termin: 1. lis. 2015 - 29. lut. 2016

 1. Warszawa
  Brasilia, Rio de Janeiro, Sao Paulo
 2. Brasilia, Rio de Janeiro, Sao Paulo
  Warszawa
 • Przeloty

  Aby zakupić bilet przejdź do systemu rezerwacyjnego. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek lub odpowiedni przycisk na dole strony.

  Przykładowe rezerwacje:

  Warszawa - Brasilia - Warszawa 2123 PLN

  Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 14

  Warszawa - Sao Paulo - Warszawa 2334 PLN

  Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 12

  Warszawa - Sao Paulo/Brasilia - Warszawa 2399 PLN

  Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 10

  Warszawa - Rio de Janeiro - Warszawa 2436 PLN

  Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 8

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej wyszukiwarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach. • Samochód/Transfery

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Brazylii jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na klikając TUTAJ.


  Wygodnym środkiem transportu z lotniska do hotelu oraz w drodze powrotnej z hotelu na lotnisko będzie transfer zarezerwowany na portalu ResortHoppa.


 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  W przypadku tej oferty urlopowej ubezpieczenie możecie wykupić opcjonalnie. Sprawdźcie czy oferta, którą proponuje biuro podróży jest dla Was zadowalająca. Jeśli nie, zapoznajcie się z naszą rekomendacją.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 4
Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN! - 2
Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN!

Tanie loty na karnawał do Brazylii! Bilety z Warszawy od 2123 PLN!