Tanie loty na weekendy do Pizy od 112 PLN!

Oferta od , 6. gru. 2018 17.07

Pakuj swój piracki kuferek i leć na przedłużony weekend do Pizy! Przygotowaliśmy dla Was listę tanich lotów z Ryanair w okresie od grudnia do marca. Wyloty z Gdańska i Krakowa. Ceny już od 112 PLN! W cenie bagaż podręczny.

od
112
os

Tanie loty na weekendy do Pizy Termin: 11. sty. 2019 - 22. lut. 2019

Skąd
Gdańsk, Kraków
Dokąd
Piza

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

ZWIEDZANIE

Eksperci donoszą, że Krzywa Wieża w Pizie przestała się przechylać. Nie martwcie się jednak, nie ominie Was jej charakterystyczny widok, który jest wizytówką miasta. Ponadto spacery pośród średniowiecznej zabudowy placu Piazza dei Miracoli. Liczne muzea, które mogą być alternatywą w przypadku niepogody. A wieczorami bulwary wzdłuż rzeki Arno (Lugarno) pełne barów i restauracji.

Tanie loty na weekendy do Pizy od 112 PLN! - 14

Tanie loty na weekendy do Pizy od 112 PLN! - 12

Tanie loty na weekendy do Pizy od 112 PLN! - 10

Tanie loty na weekendy do Pizy od 112 PLN! - 8

Tanie loty na weekendy do Pizy od 112 PLN! - 6

Czytaj też: Inne oferty tanich lotów!