Loty
od 1 234zł os

Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN!

Oferta od , 27. cze. 2017 14.56

Jezioro Bajkał - najstarsze i najgłębsze jezioro i przy okazji największy zbiornik wody pitnej na świecie. Mamy dla Was świetną ofertę lotów do tego wyjątkowego miejsca.

Linie Aeroflot oferują tanie przeloty z Budapesztu oraz Wiednia (do obu miast dostaniecie się tanio np. Polskimbusem) do Irkucka już za 1234 PLN. Loty z przesiadką w Moskwie z bagażem podręcznym i rejestrowanym.

Warto pamiętać, że potrzebna jest Wam wiza.

od
1 234zł
os

Tanie loty nad Bajkał Termin: 1. wrz. 2017 - 31. mar. 2018

Skąd
Wiedeń, Budapeszt
Dokąd
Irkuck

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

AUTO

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN! - 10

Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN! - 8

Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN! - 6

Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN! - 4

Sprawdź także:

Kwitnące wiśnie w Tokio: Tanie loty z Rzymu i powrotem do Londynu za 1149 PLN!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN! - 2
Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN!

Tanie loty nad Bajkał z Budapesztu i Wiednia od 1234 PLN!