Tanie loty za koło podbiegunowe: Tromsø od 148 PLN!

Oferta od , 12. mar. 2019 12.19

Ahoj! Znaleźliśmy dla Was tanie loty za koło podbiegunowe. Najtańsze bilety do Tromso kupicie już za 148 PLN! Pomysł na niedrogi, polarny urlop? Polowanie na zorzę polarną?

Loty liniami Wizz Air. W cenie bagaż podręczny.

od
148
os

Tanie loty do Tromso Termin: 16. mar. 2019 - 18. maj. 2019

Skąd
Gdańsk
Dokąd
Tromso
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przyciski ZA KOŁO PODBIEGUNOWE!

    Tanie loty za koło podbiegunowe: Tromsø od 148 PLN! - 10


    Noclegi i hotele w Tromsø w najlepszych cenach znajdziecie klikając przycisk NOCLEGI


Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie!

LISTA LOTÓW

  • Tue 19/03/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Sat 23/03/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 159 zł
  • Sat 16/03/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Sat 23/03/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 189 zł
  • Sat 16/03/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Tue 19/03/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 189 zł
  • Tue 19/03/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Tue 26/03/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 194 zł
  • Sat 11/05/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Tue 14/05/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 201 zł
  • Tue 16/04/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Thu 25/04/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 203 zł
  • Sat 30/03/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Tue 02/04/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 203 zł
  • Tue 16/04/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Tue 23/04/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 203 zł
  • Tue 02/04/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Sat 06/04/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 212 zł
  • Thu 06/06/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Thu 13/06/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 222 zł
  • Sat 13/04/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Sat 20/04/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 234 zł
  • Thu 16/05/19 Gdansk to Tromso (Wizz Air) - Sat 18/05/19 Tromso to Gdansk (Wizz Air) for 234 zł

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


Tanie loty za koło podbiegunowe: Tromsø od 148 PLN! - 8

Tanie loty za koło podbiegunowe: Tromsø od 148 PLN! - 6

Tanie loty za koło podbiegunowe: Tromsø od 148 PLN! - 4


INNE OFERTY TANICH LOTÓW