Loty
za 1 699zł

Tanie przeloty na Karaiby! Martynika i Gwadelupa z Paryża za 1699 PLN!

Oferta od , 23. gru. 2014 18.31

Jeśli zawsze chcieliście polecieć na Karaiby to znaleźliśmy dla Was bardzo atrakcyjną ofertę. Linia lotnicza Air Caraibes oferuje promocyjne bilety na trasie z Paryża do dwóch francuskich kolonii - Gwadelupy (Pointe-à-Pitre) oraz Martyniki (Fort-de-France). Tytułowa cena dostępna jest na przeloty w marcu oraz kwietniu, a w cenę wliczony jest bagaż podręczny a także bagaż rejestrowany o wadze 23 kg.

Interesujące Was terminy możecie sprawdzić w kalendarzach Flipo:

Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie do serwisu Tripadvisor, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji o atrakcjach Gwadelupy oraz Martyniki.

Tanie przeloty na Karaiby! Martynika i Gwadelupa z Paryża za 1699 PLN! - 8

Najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń do Paryża lub innych interesujących Was miejsc jest skorzystanie z wyszukiwarki  Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

Tanie przeloty na Karaiby! Martynika i Gwadelupa z Paryża za 1699 PLN! - 6

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia.

Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.

za
1 699zł

Tanie loty na Karaiby Termin: 1. mar. 2015 - 30. kwi. 2015

Skąd
Paryż
Dokąd
Fort-de-France, Pointe-a-Pitre
 • Przeloty

  Aby dokonać rezerwacji oferty przejdź do portalu Flipo. Wystarczy kliknąć w interesujący Cię przelot a zostaniesz przekierowany do kalendarza Flipo.

  Przykładowe rezerwacje:

  Paryż (Orly) - Pointe-à-Pitre - Paryź (Orly) 1699 PLN

  Tanie przeloty na Karaiby! Martynika i Gwadelupa z Paryża za 1699 PLN! - 4

  Paryż (Orly) - Fort-de-France - Paryź (Orly) 1699 PLN

  Tanie przeloty na Karaiby! Martynika i Gwadelupa z Paryża za 1699 PLN! - 2

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago.pl, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na Karaibach jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na  Rentalcars.com

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Tanie przeloty na Karaiby! Martynika i Gwadelupa z Paryża za 1699 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.  

Tanie przeloty na Karaiby! Martynika i Gwadelupa z Paryża za 1699 PLN!