Loty
od 1 694zł os

DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA

Oferta od , 24. sty. 2021 10.56

Świetna okazja, by wybrać się "po wszystkim" na amerykańskie Wschodnie lub Zachodnie Wybrzeże albo odpocząć w ciszy kanadyjskiej przyrody! A może legendarny road trip po Kalifornii z wizytą w Vegas czy selfie pod Białym Domem z nowym mieszkańcem?

Dziś w ofercie specjalnej Szalona Środa LOTu połączenia (ceny w 2 strony):

 • Miami od 1795 PLN
 • Los Angeles od 1995 PLN
 • San Francisco od 1995 PLN

Oferta PLL LOT i kod promocyjny CRAZY20 są ważne dziś do niedzieli 24 stycznia do północy. Loty natomiast możecie odbyć w terminach:

 • od 1 marca do 30 czerwca
 • od 1 września do 31 października 2021

Podróż z bagażem podręcznym, z dużym bagażem do 23 kg o 300 PLN więcej. Loty PLL można dowolnie i bezpłatnie zmienić, szczegóły poniżej.

Koronawirus info:
W obecnej chwili kwestia wjazdu do USA dla pasażerów ze strefy Schengen jest niepewna - zapewne rozwiąże się po zaprzysiężeniu nowego prezydenta USA. Zwróćcie jednak uwagę, że terminy lotów rozpoczynają się za kilka miesięcy. Aktualne informacje o możliwości wjazdu znajdziecie na stronie MSZ i IATA.
Kanada wymaga w obecnej chwili negatywnego wyniku testu na Covid-19, dodatkowo po przylocie obowiązuje 14-dniowa kwarantanna. Aktualne informacje na stronie MSZ i IATA.

od
1 694zł
os

SZCZEGÓŁY, TERMINY I REZERWACJA Termin: 1. mar. 2021 - 31. paź. 2021

Skąd
Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław
Dokąd
Miami, Los Angeles, San Francisco, Nowy Jork, Chicago, Toronto
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk REZERWUJ LOTY

  Tu wpisujemy kod CRAZY20:

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 16

  Przykładowa rezerwacja:

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 14

  REZERWUJ LOTY

  Miasta i terminy wpisujecie samodzielnie. Terminy na dłuższe i krótsze pobyty od 1 marca do 30 czerwca i od 1 września do 31 października 2021.


POMYSŁY NA ZIMĘ


BEZPŁATNA ZMIANA LOTU PLL LOT

Bilety kupione przed 31 marca 2021 na podróże do 31 grudnia 2021 dają możliwość bezpłatnej zmiany daty lotu aż do 31 grudnia 2021 (liczy się data powrotu) na tej samej trasie i klasie rezerwacyjnej (konieczna dopłata przy zmianie taryfy na droższą). Pasażer może zawiesić swój bilet i podać nowa datę podroży aż do 31 marca 2021. Opłaty za zmianę rezerwacji są zniesione. Darmowa zmiana nie jest możliwa w przypadku niestawienia przez pasażera na rejsie (no-show). Bezpłatnie możliwa jest tylko jednorazowa zmiana. Zmiana trasy jest możliwa.

Polacy nie potrzebują już wizy do USA, wystarczy wypełnić online wniosek ESTA.

Oferta dotyczy podróży z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia.


NOCLEGI

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

  BOOKING.COM

  WAKACYJNI PIRACI

  AIRBNB


  SAMOCHÓD

  Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

  WYNAJEM AUTA

  Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 12

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 10

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 8

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 6

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 4

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA - 2

  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA


  DO KOŃCA TYGODNIA! Szalona Środa PLL LOT z kodem promocyjnym! USA i Kanada BEZPOŚREDNIO od 1694 PLN ✔DARMOWA ZMIANA