Loty

/NIEAKTUALNE/ Urodziny Wizzair - drugi bilet gratis!

Oferta od , 18. maj. 2015 22.37

Już o północy możecie zapolować na promocyjne bilety Wizzair. W urodzinowej ofercie przewoźnik nie pobiera następujących opłat za drugi zarezerwowany bilet: przelot - w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny, ale wyłączając opłatę manipulacyjną za bezpłatny bilet.

Promocja jest ważna wyłącznie 19 maja. W ramach jednej rezerwacji możecie uzyskać maksymalnie 3 bezpłatne bilety.

Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona więc warto polować na okazje już w nocy lub z samego rana.

W poniższym przykładzie lot na trasie Warszawa - Burgas - Warszawa. Koszt rezerwacji dla 1 osoby to 818zł. Jutro cena przelotu dla drugiej osoby zostanie wyzerowana. Drugi pasażer zapłaci wyłącznie 70zł opłat manipulacyjnych (35zł za odcinek). W związku z tym koszt przelotu dla 2 osób wyniesie 818zł + 70zł = 888zł co daje 444zł za osobę!

/NIEAKTUALNE/ Urodziny Wizzair - drugi bilet gratis! - 8

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki Trivago lub HotelsCombined gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na Rentalcars.com

/NIEAKTUALNE/ Urodziny Wizzair - drugi bilet gratis! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

/NIEAKTUALNE/ Urodziny Wizzair - drugi bilet gratis! - 4
/NIEAKTUALNE/ Urodziny Wizzair - drugi bilet gratis! - 2
/NIEAKTUALNE/ Urodziny Wizzair - drugi bilet gratis!

/NIEAKTUALNE/ Urodziny Wizzair - drugi bilet gratis!