Loty

/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$!

Oferta od , 30. lip. 2015 12.13

AKTUALIZACJA z dnia 30 lipca 2015:

Kolejna odsłona promocji Frontier Airlines. Tym razem bilety w cenach od 39$ czyli ok. 147PLN. Do wyboru jak zwykle wiele tras krajowych - wszystkie dostępne połączenia ze zniżką sprawdzicie na stronie promocji.

Rezerwacji możecie dokonać do jutra (31 lipca), do godziny 17:59 czasu polskiego. Przeloty objęte zniżką można realizować w terminie 18 sierpnia - 18 listopada oraz 2 - 16 grudnia 2015. Piątkowe oraz niedzielne loty są wyłączone z promocji.

/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$! - 12


ORYGINALNY POST z dnia 8 lipca 2015:

Amerykańskie tanie linie lotnicze Frontier Airlines oferują bilety na wybranych trasach w atrakcyjnych cenach. W promocji połączenia krajowe między innymi z Atlanty, Chicago, Dallas, Houston, Las Vegas, Miami, Waszyngtonu i wiele, wiele innych. Ceny za przelot w jedną stronę rozpoczynają się już od 29$ czyli ok. 110PLN.

Poszczególne trasy są obwarowane różnymi warunkami promocji. Niektóre bilety można kupić w obniżonej cenie tylko dziś, inne do końca miesiąca. Aby zapoznać się z pełną listą kierunków wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.

/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$! - 10

W ceny biletów wliczone są wszystkie podatki oraz opłaty dodatkowe.

Bezpłatnie dozwolona jest 1szt bagażu podręcznego o wymiarach nie większych niż 14” x 8” x 18” (35.56cm x 20.32cm x 45.72cm). Tabelę opłat za dodatkowe sztuki bagażu znajdziecie TUTAJ (klik).

Poniżej przykładowa rezerwacji lotu na trasie Atlanta - Cincinnati za 29$:

/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$! - 8


/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$! - 4
/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$! - 2
/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$!

/NIEAKTUALNE/ Wyprzedaż Frontier Airlines - bilety lotnicze od 39$!