Loty
od 129zł os

Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN

Oferta od , 7. sty. 2020 10.22

Piękne widoki, fascynująca historia i doskonała włoska kuchnia! Wybierzcie się na Sycylię zimą, a pewnie i słońca nie zabraknie!

Przygotowaliśmy dla Was listę zimowych lotów do Katanii z kilku polskich lotnisk, które kupicie już od 129 PLN w dwie strony! W cenie bagaż podręczny.

od
129zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 7. sty. 2020 - 28. mar. 2020

 1. Katowice, Kraków
  Katania
 • Szczegóły

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć poniższe obrazki rezerwacji dla 2 osób lub poniższe zielone przyciski.

  • Katowice - Katania:

  Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN - 10

  REZERWUJ


LOTY

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe linki odsyłają Was do porównywarki lotów. Ilość osób należy wpisać samodzielnie! Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

W przypadku lotów Ryanair najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm). Jeżeli chcecie zabrać większy bagaż należy dodać opcję Priority boarding lub dokupić bagaż rejestrowany.

PRZYKŁADOWE DATY

do Katanii:


NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


WIĘCEJ TANICH LOTÓW


Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN - 8

Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN - 6

Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN - 4

Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN - 2

Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN

Tanie zimowe loty na Sycylię: Katania od 129 PLN