WakacyjniPiraci Podróże w pirackich cenach!

Zaloguj się

O nas

Tak powstał blog WakacyjniPiraci

Gdy Igor był studentem, podróżował po świecie po naprawdę okazyjnych cenach: za 200 € do Rio, za 250 € do Miami czy na dzień do Londynu za 50 €. Żeby podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami w szukaniu super cen i okazji podróżniczych, w 2011 roku Igor utworzył bloga Urlaubspiraten.de. Ta wyjątkowa wówczas koncepcja szybko zyskała popularność i w 2012 r. wraz z Sebastianem Igor założył firmę HolidayPirates GmbH. Obecnie Urlaubspiraten.de należy do największych portali podróżniczych w Niemczech i jest wiodącą społecznością podróżników dla milionów Niemców.

Poza Niemcami nasz portal z okazyjnymi ofertami podróży został w międzyczasie udostępniony także w 11 kolejnych krajach i w 7 językach – w Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Irlandii, Szwecji, Polsce, Francji, Hiszpanii i USA. Nasza główna siedziba znajduje się w Berlinie, mamy także biura w Londynie, Sewilli, Bostonie, Belgradzie i Lyonie.

Co dla Was robimy?

Zamiast niejasnego portfolio „wycieczek” znajdziecie u nas inspiracje na kolejny urlop w przystępnych, czasem nawet bardzo bardzo niskich cenach. Nasza redakcyjna załoga codziennie przeszukuje liczne strony, przygotowuje i publikuje artykuły o biletach lotniczych w świetnych cenach, niedrogich pakietach lot + hotel do samodzielnego zarezerwowania czy informacje o urlopach organizowanych przez biura podróży. Poza tym publikujemy też informacje o promocjach na bilety lotnicze, przejazdy autobusowe czy kolejowe albo rejsy promami.
Zawsze wyszukujemy najlepsze podróżnicze oferty i okazje, wykorzystujemy jednak różne źródła i publikujemy tylko te oferty, które mają dobry stosunek ceny do usług i są atrakcyjne albo niezwykłe.
Dzięki powiadomieniach o podróżach w naszej aplikacji, newsletterowi i stronie internetowej jesteście zawsze dobrze i na bieżąco poinformowani. Do tego również na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Google+ i WhatsApp znajdziecie wiele inspirujących pomysłów na kolejny urlop lub pełną wyzwań wyprawę!

Wyszukiwanie i rezerwacja

Nie znalazłeś u nas odpowiedniej oferty czy terminu? Sprawdź jeszcze raz naszą rubrykę „Znajdź i zarezerwuj“ - tutaj znajdziesz i zarezerwujesz w najlepszych cenach i odpowiadających Ci terminach hotele, loty lub kompletne wycieczki posortowane wg miejsca docelowego i dat. Za pomocą różnych filtrów możecie ograniczyć wyniki wyszukiwania na przykład w zakresie budżetu, ilości podróżnych, jakości hotelu czy ilości przesiadek podczas lotów.
Loty w najlepszych cenach znajdziecie i zarezerwujecie tutaj: Loty.
Jeśli chcesz tylko wyszukać lub zarezerwować tylko hotel - zapraszamy tutaj: Hotele.
Jeśli chcesz tylko wynająć samochód na kolejną wycieczkę weekendową - znajdziecie szeroką ofertę wielu wypożyczalni tutaj: Samochody.
A korzystne loty wraz z hotelem możecie znaleźć na tej stronie w kategorii: Lot + Hotel.
O tym, jak najskuteczniej i najwygodniej znaleźć wszystkie elementy Waszego wyjazdu przeczytacie na stronie z naszymi wskazówkami.

Wyszukiwanie podróży

Szukasz wymarzonej podróży? Znajdziemy ją dla Ciebie! Wyszukiwarka podróży to kolejna możliwość znalezienia korzystnego urlopu dostosowanego do Twoich potrzeb. Tutaj można publikować własne zapytania o podróże i podawać dokładne wymagania dotyczące podróży. Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz jechać. Inni użytkownicy odpowiedzą na Twoje pytania i przedstawią swoje propozycje urlopu, które będą dostosowane do Twoich potrzeb. To dobra alternatywa, jeśli masz szczególne pytania i nie możesz zaplanować podróży.
Wyszukiwarka podróży to interakcyjna społeczność: można nie tylko zadawać pytania, lecz również reagować i odpowiadać na pytania innych użytkowników. To bardzo mile widziane!

Dziennik podróży

Jako uzupełnienie naszych korzystnych ofert także nasz dziennik podróży oferuje dużo materiałów na temat podróżowania. Tutaj publikujemy na przykład wskazówki dotyczące jednodniowych wycieczek do Londynu, listę najlepszych miast imprezowych na świecie, listę kontrolną z apteczką na podróż oraz informacje dotyczące praw pasażerów w przypadku opóźnienia lotu. Zapraszamy do odwiedzin!

More information (in English)