WakacyjniPiraci Podróże w pirackich cenach!

Zaloguj się

Powiadomienia WhatsApp!

Nie chcesz ponownie przegapić niepowtarzalnego błędu taryfowego albo innej świetnej podróżnicznej okazji? No to mamy coś dla Ciebie: wkroczyliśmy na pokład okrętu WhatsApp i teraz już możemy wysyłać powiadomienia o najlepszych okazjach podróżniczych natychmiast po ich znalezieniu prosto na Twojego smartfona!


Tak to działa:

Krok 1: Kliknij „Zarejestruj się”

Krok 2: Zapisz podany numer w Twoim telefonie

Krok 3: Wyślij nam wiadomość o treści START przez WhatsApp

No to start!


Jeżeli nowy kontakt nie pojawi się wśród Twoich kontaktów WhatsApp - zrestartuj aplikację. Jeśli to również nie pomoże - zrestartuj swojego smartfona.
Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać na wiadomości wysyłane nam przez Ciebie poprzez WhatsApp.

Powiadomienia są oczywiście bezpłatne i możesz je deaktywować w każdej chwili!

Jeśli nie chcesz już otrzymywać powiadomień - wystarczy, że wyślesz nam wiadomość o treści STOP. A jeśli zatęsknisz po jakimś czasie za naszymi powiadomieniami - nie ma problemu! Po prostu wyślij nam ponownie wiadomość o treści START.

Możesz teraz wybrać pożądaną kategorię powiadomień!

Pierwsza kategoria: "Oferta dnia"! Będziemy polować a następnie wysyłać najlepsze pirackie oferty, które sami byśmy zarezerwowali. Oprócz tego będziesz pierwszym, który otrzyma informacje o każdej wyjątkowej ofercie oraz będzie taryfowym! Wystarczy, że wyślesz słowo "kategoria", a otrzymasz łącze do konfiguracji.