Pakiety
za 87zł os

2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu!

Oferta od , 10. lut. 2017 14.11

Mamy coś dla podróżujących budżetowo! 2 noce w Pradze za XX PLN!!! Przejazd PolskimBusem z Krakowa oraz noclegi w hostelu w centrum miasta! Bierz koleżankę, którą zawsze chciałeś poderwać i jedź z nią do Pragi :) Albo w dwie koleżanki pojedźcie podrywać Czechów :) Tak czy inaczej 2 noce w stolicy Czech prawie za darmo!

za
87zł
os

2 noce w Pradze! Termin: 13. mar. 2017 - 15. mar. 2017

 • Szczegóły

  PRZEJAZD. Zarezerwujecie klikając poniższy przycisk "Rezerwuj przejazd" i wprowadzając miejsca (Kraków - Praga) i daty (13-15 marca).

  2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu! - 12

  Hostel. Zarezerwujcie klikając poniższy przycisk "Rezerwuj hostel" i wprowadzając jego nazwę oraz daty.

  2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu! - 10SZCZEGÓŁY OFERTY

 • przejazd Kraków - Praga - Kraków (18 PLN/os)
 • 2 noclegi w hostelu Rosemary (69 PLN/os)
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • WiFi w hotelu
 • termin: 13-15 marca

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości pobytu oraz ilości osób.

HOSTEL

UWAGA! Proponujemy Wam HOSTEL a nie HOTEL. To znaczy, że nocować będziecie w pokoju 8-osobowym. Ale o tej porze roku i w tych dniach mało prawdopodobne jest, by wszystkie miejsca były zarezerwowane. Hostel Rosemary (aż 4/5 wg Tripadvisor i Certyfikat Jakości!) zlokalizowany jest w centrum Pragi, 5 minut spacerem od centrum Starego Miasta. UWAGA 2! W Pradze znajdują się 2 hostele o tej samej nazwie. Upewnijcie się, że rezerwujecie ten wskazany przez nas, na ulicy Ruzovej.

ZWIEDZANIE

Będąc w Pradze powinniście odwiedzić Most Karola, pospacerować uliczkami Starego Miasta. Warto również zobaczyć ZOO, Miejski Dom Reprezentacyjny. Nie można też zapomnieć o Zamku na Hradczanach. Wieczorem możecie skorzystać z bogatej oferty życia nocnego. Możecie też wybrać się na bezpłatny spacer z przewodnikiem.


Czytaj też: Miejskie wycieczki!


2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu! - 8

2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu! - 6
2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu! - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu! - 2
2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu!

2 noce w Pradze za 87 PLN! Przejazd autobusem + noclegi w hostelu!