Pakiety
od 148zł os

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery

Oferta od , 11. sty. 2019 18.16

Lwów! Miasto założone w XIII wieku. Wielokrotnie zmieniało swoją przynależność państwową. Lwów stanowił jedno z głównych miast I i II Rzeczypospolitej, a w okresie zaborów był jednym z najważniejszych ośrodków nauki, oświaty i kultury polskiej oraz centrum politycznym i stolicą Galicji, a następnie Małopolski Wschodniej.

Proponujemy Wam krótki 2-dniowy wypad dla dwojga do najładniejszego miasta Ukrainy Zachodniej. W cenie macie loty z Katowic (loty dostępne również z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska), 2 noclegi w dobrym 3* hotelu "Polska Poduszka na Franka" (aż 4/5 wg użytkowników TripAdvisor) mieszczącego się w centrum Lwowa oraz transfery z/na lotnisko.

od
148zł
os

2 noce we Lwowie Termin: 3. cze. 2019 - 3. cze. 2019

Skąd
Katowice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk
Dokąd
Lwów
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOTY

  2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 16


  NOCLEGI. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 14

Szczegóły oferty:

 • przelot Katowice - Lwów - Katowice (78 PLN/os)
 • 2 noce w 3* hotelu "Polska Poduszka na Franka" (60 PLN/os)
 • transfery - taxi (10 PLN/os)
 • wyżywienie: własne
 • termin 19 - 21 lutego (inne terminy poniżej)

Suma: 148 PLN / os!

Pamiętajcie, że tę ofertę możecie dowolnie modyfikować. Możecie zmieniać ilość osób, a także daty podróży. Wystarczy, że w naszej wyszukiwarce zmienicie termin zakwaterowania w hotelu i dostosujecie odpowiednio datę przelotów. Może to mieć wpływ na całkowitą cenę wycieczki, natomiast w tym wypadku nie powinny to być duże różnice.

BEZPIECZEŃSTWO

Przed podjęciem decyzji o podróży oraz przed wyjazdem sprawdźcie aktualne komunikaty MSZ dot. bezpieczeństwa na Ukrainie. Ostrzeżenia MSZ dotyczą wschodniej części Ukrainy, natomiast cała zachodnia (w tym Lwów) i centralna Ukraina oznaczone są na zielono - jako bezpieczne.

TANIE LOTY DO LWOWA

Do Lwowa dostaniecie się na pokładzie tanich linii lotniczych. Poniżej lista lotów.

NOCLEGI

Wasz 3* hotel "Polska Poduszka" to bardzo lubiany obiekt, mieszczący się w centrum Lwowa i zapewnia bezpłatne WiFi, taras oraz bezpłatny prywatny parking. Do dyspozycji są pokoje z widokiem na miasto oraz łazienką z prysznicem. Niektóre z nich obejmują także część wypoczynkową.

TRANSFERY

Do Waszego obiektu dojedziecie lokalną taksówką. Zajmie Wam to ok. 10 min i zapłacicie równowartość 10 PLN w jedną stronę!

ZWIEDZANIE

Lwów to tanie i bezpieczne miasto. Znajdziecie w nim wiele polskich pamiątek. Architektura miasta bardzo przypomina naszą krakowską - nie bez przyczyny - większość wybitnych budowli zaprojektowana została przez polskich architektów. Dobrze zachowane historyczne centrum znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajdziecie tam takie atrakcje, jak Rynek (Płoszcza Rynok). Warto wejść na wieżę ratuszową i zobaczyć wspaniały widok na miasto. Opera we Lwowie, zaprojektowana przez Z. Gorgolewskiego, jest oszałamiającym budynkiem, w którym odbywają się światowej klasy spektakle. Nie zapomnijcie też odwiedzić Cmentarza Łyczakowskiego - magicznego miejsca, które odwiedzić powinien każdy Polak przebywający we Lwowie. Spoczywa tam wiele zasłużonych Polsce osobistości.

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 12

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 10

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 8

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 6

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 4

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery - 2

2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery


INNE CITY BREAKI2 noce we Lwowie za 148 PLN! Loty, dobry 3* hotel & transfery