Pakiety
za 199zł os

2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery

Oferta od , 15. wrz. 2018 9.55

Lwów! Miasto założone w XIII wieku. Wielokrotnie zmieniało swoją przynależność państwową. Lwów stanowił jedno z głównych miast I i II Rzeczypospolitej, a w okresie zaborów był jednym z najważniejszych ośrodków nauki, oświaty i kultury polskiej oraz centrum politycznym i stolicą Galicji, a następnie Małopolski Wschodniej.

Proponujemy Wam jesienny, krótki, 3-dniowy wypad dla dwojga do najładniejszego miasta Ukrainy Zachodniej. Za 2 noce zapłacicie tylko 199 PLN! W cenie otrzymacie przeloty z Wrocławia (wyloty możliwe też z Katowic, Warszawy i Krakowa - szczegóły poniżej), 2 noclegi w eleganckim 3* hotelu "George" (aż 4/5 wg użytkowników TripAdvisor) mieszczącego się w samym centrum Lwowa (codzienne śniadania w cenie) oraz transfery z/na lotnisko. Poniżej znajdziecie również duży wybór terminów w niskiej cenie.

za
199zł
os

2 noce we Lwowie! Termin: 22. sty. 2019 - 24. sty. 2019

Skąd
Katowice, Kraków, Warszawa
Dokąd
Lwów
 • SZCZEGÓŁY

  NOCLEGI. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery - 12

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOTY

  2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery - 10

Szczegóły oferty:

 • przelot Katowice - Lwów - Katowice (78 PLN/os)
 • 2 noce w wysoko ocenianym 3* hotelu "George" (111 PLN/os)
 • transfery - taxi (10 PLN/os)
 • wyżywienie: śniadania
 • termin 14 - 16 stycznia (inne terminy i lotniska poniżej)

Suma: 199 PLN / os!

Pamiętajcie, że tę ofertę możecie dowolnie modyfikować. Możecie zmieniać ilość osób, a także daty podróży. Wystarczy, że w naszej wyszukiwarce zmienicie termin zakwaterowania w hotelu i dostosujecie odpowiednio datę przelotów. Może to mieć wpływ na całkowitą cenę wycieczki, natomiast w tym wypadku nie powinny to być duże różnice.

BEZPIECZEŃSTWO

Przed podjęciem decyzji o podróży oraz przed wyjazdem sprawdźcie aktualne komunikaty MSZ dot. bezpieczeństwa na Ukrainie. Ostrzeżenia MSZ dotyczą wschodniej części Ukrainy, natomiast cała zachodnia (w tym Lwów) i centralna Ukraina oznaczone są na zielono - jako bezpieczne.

PRZELOTY

Do Lwowa dostaniecie się na pokładzie linii lotniczych Wizzair (z Katowic i Wrocławia) oraz Ryanair z Krakowa i Warszawy.

NOCLEGI

Wasz 3* hotel "George" to bardzo lubiany obiekt, mieszczący się w samym centrum Lwowa, przy Placu Mickiewicza. Wspaniała architektura, wygodne, przestronne i komfortowe pokoje sprawią, że Wasz urlop będzie niezwykle udany! Obsługa hotelowa mówi płynnie po polsku. Hotel znany jest z bardzo dobrej kuchni, codziennie rano serwowane są pyszne śniadania!

TRANSFERY

Do Waszego obiektu dojedziecie lokalną taksówką. Zajmie Wam to ok. 10 min i zapłacicie równowartość 10 PLN w jedną stronę!

ZWIEDZANIE

Lwów to tanie i bezpieczne miasto. Znajdziecie w nim wiele polskich pamiątek. Architektura miasta bardzo przypomina naszą krakowską - nie bez przyczyny - większość wybitnych budowli zaprojektowana została przez polskich architektów. Dobrze zachowane historyczne centrum znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajdziecie tam takie atrakcje, jak Rynek (Płoszcza Rynok). Warto wejść na wieżę ratuszową i zobaczyć wspaniały widok na miasto. Opera we Lwowie, zaprojektowana przez Z. Gorgolewskiego, jest oszałamiającym budynkiem, w którym odbywają się światowej klasy spektakle. Nie zapomnijcie też odwiedzić Cmentarza Łyczakowskiego - magicznego miejsca, które odwiedzić powinien każdy Polak przebywający we Lwowie. Spoczywa tam wiele zasłużonych Polsce osobistości.

2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery - 8

2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery - 6

2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery - 4

2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery - 2

2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery


INNE CITY BREAKI2 noce we Lwowie za 199 PLN! Loty, dobry 3* hotel ze śniadaniami & transfery