Pakiety
za 523zł os

Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os!

Oferta od , 30. paź. 2019 19.00

Co robić na śródziemnomorskiej wyspie zimą? Sardynia o tej porze roku to gratka dla miłośników historii, górskich wędrówek, scenicznych i pustych plaż, klimatycznych miasteczek i wybornej włoskiej kuchni! Słońca też będzie dużo więcej niż w Polsce, a temperatury przyjemnie wiosenne. Na pewno nie będziecie się nudzić!

Szczegóły oferty:

 • przelot Kraków - Cagliari - Kraków (150 PLN/os)
 • 7 nocy w apartamencie w Cagliari (351 PLN/os)
 • transfer z/na lotnisko (22 PLN/os)
 • wyżywienie: własne
 • termin: 21-28 stycznia - to przykładowe daty. Korzystając z porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

Suma: 523 PLN/os! (przy dwóch osobach podróżujących)

za
523zł
os

Tydzień na Sardynii Termin: 21. sty. 2020 - 28. lut. 2020

Skąd
Kraków
Dokąd
Cagliari
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOTY. Listę lotów w innych terminach znajdziecie poniżej w sekcji LOTY.

  Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os! - 12


  NOCLEGI. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os! - 10

  Więcej obiektów tego typu znajdziecie TUTAJLOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są innymi liniami - bilety kupujecie osobno tam i osobno z powrotem (wtedy uzyskujecie najlepszą cenę).

W przypadku lotów Ryanair najtańsza taryfa obejmuje wyłącznie mały bagaż o max. wymiarach (40 cm x 20 cm x 25 cm). Jeżeli chcecie zabrać większy bagaż należy dodać opcję Priority boarding lub dokupić bagaż rejestrowany.

Przykłady innych zimowych terminów:

NOCLEGI

Nocleg proponujemy w komfortowym i przestronnym pokoju dwuosobowym w rezydencji w Cagliari, w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej, 10 min jazdy od historycznego centrum. Do Waszej dyspozycji będzie współdzielona kuchnia i łazienka.

TRANSFERY

Z lotniska do centrum Cagliari dojedziecie pociągiem w cenie około 22 PLN w obie strony.

ZWIEDZANIE

Sardynia to gratka dla miłośników historii, gdyż cała usiana jest zabytkami, nawet takimi, których historia sięga epoki brązu. Tamtejsze plaże uważane są za najpiękniejsze w Europie. Poza sezonem uda się je utrwalić na idealnym zdjęciu bez niechcianych plażowiczów w tle. Środek wyspy zwany Barbagią zainteresuje tych, którzy lubią górski wędrówki. Natomiast miłośnicy miejskiego życia i włoskiej kuchni na pewno nie będą rozczarowani odwiedzając największe miasta: Alghero, Sassari czy Cagliari, a także interesujące mniejsze miejscowości, jak na przykład pełne murali Orgosolo. Pod koniec lutego mieszkańcy Sardynii świętują karnawał, który pełen jest akcentów związanych z najdawniejszą historią wyspy.


WIĘCEJ POMYSŁÓW NA FERIE


Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os! - 8

Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os! - 6

Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os! - 4

Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os! - 2

Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os!

Ferie na słonecznej Sardynii! Tydzień za 523 PLN/os!