Pakiety
za 438zł os

ARR! Objazdówka wokół Jeziora Como za 438 PLN/os dla 4!

Oferta od , 21. sie. 2018 20.18

Ahoj Wilki Siedmiu Mórz! Co powiecie na krótką objazdówkę wokół pięknego i zjawiskowego jeziora Como? Zbierz czwórkę i przyjaciół i zorganizujcie sobie jesienną przygodę! Za Przeloty z Katowic (dostępne również terminy z Gdańska!), noclegi wokół jeziora oraz wynajem auta zapłacicie w sumie 438 PLN/os!!! Andiamo!!!

za
438zł
os

Objazdówka wokół Jeziora Como! Termin: 17. lis. 2018 - 21. lis. 2018

Skąd
Katowice, Gdańsk
Dokąd
Mediolan

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • Katowice - Mediolan - Katowice (78 PLN/os)
  • 4 noce w apartamentach Airbnb (313 PLN/os)
  • wynajem samochodu na 14-18 listopada (47 PLN/os)
  • wyżywienie: we własnym zakresie, wyposażone kuchnie przy każdym noclegu
  • termin: 17-21 listopada 2018

SUMA: 438 PLN/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

OBJAZDÓWKA

1 DZIEŃ

Lądujemy o godzinie 22:45. Odbieramy auto z wypożyczalni i jedziemy na północ. Pierwszą noc spędzamy w mieszkaniu w Tradate za jedyne 64 PLN/os!

2 DZIEŃ

Jedziemy w stronę Jeziora Como - W drodze warto zwiedzić miejscowość Como oraz Bellagio. Nocujemy w ładny mieszkaniu w Lecco za jedyne 44 PLN/os

3 DZIEŃ

Jadąc wschodnim brzegiem jeziora warto zwiedzić urocze miasteczko Varenna - wejść na zamek górujący nad miastem lub przejechać się promem na okoliczne wysepki. Noc spędzamy w miejscowości Colico Piano za 99 PLN/os.

4 DZIEŃ

Jedziemy zachodnim brzegiem jeziora, możemy odwiedzić np. miejsce kręcenia Gwiezdnych Wojen (miasteczko Lenno). Noc natomiast spędzamy w Sala Comacina w domu z basenem za 106 PLN/os!

5 DZIEŃ

Oddajemy auto na lotnisku. Wylot o godzinie 10:55.

LOTY

Do Mediolanu dolecicie linią Ryanair lub Wizzair.

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie!

SAMOCHÓD

Auto wynajmiecie za pośrednictwem naszej porównywarki cen. Do odbioru na lotnisku.

Cena litra paliwa we Włoszech: 1,46 EUR.

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu. Odradzamy usługi firmy Goldcar!


ARR! Objazdówka wokół Jeziora Como za 438 PLN/os dla 4!  - 6
ARR! Objazdówka wokół Jeziora Como za 438 PLN/os dla 4!  - 4
ARR! Objazdówka wokół Jeziora Como za 438 PLN/os dla 4!  - 2
ARR! Objazdówka wokół Jeziora Como za 438 PLN/os dla 4!


Czytaj też:

Więcej pomysłów na objazdówki!

ARR! Objazdówka wokół Jeziora Como za 438 PLN/os dla 4!