Pakiety
od 309zł os

Na wyprzedaże do Mediolanu! 2 noce za 309 PLN/os!

Oferta od , 30. gru. 2019 15.30

Świetna okazja, by wybrać się do Mediolanu i zrobić zakupy na poświątecznych wyprzedażach! Zimowa aura sprzyja odwiedzaniu galerii sztuki i tych handlowych. Dla każdego coś dobrego!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Suma: 309 zł / os (przy dwóch osobach podróżujących)

od
309zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 1. sty. 2020 - 31. sty. 2020

Skąd
Warszawa, Katowice
Dokąd
Mediolan


TANIE LOTY DO MEDIOLANU

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek.

SUGEROWANY NOCLEG

Proponujemy nocleg w pokoju dwuosobowym położonym w domu, 20 minut transportem publicznym od centrum Mediolanu. W pobliżu przystanek.

TRANSFERY

Z lotniska do centrum Mediolanu dojedziecie autobusem. Czas transferu to ok. 60 min, a cena to 50 PLN / os w obie strony.

ZWIEDZANIE

Będąc w Mediolanie obowiązkowo odwiedzić należy Katedrę Duomo, obejrzeć Konia Leonarda Da Vinci oraz odwiedzić pełną sklepów dzielnicę Quadrilatero d'Oro - te atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo. Mediolan ma do zaoferowania również wiele doskonałych restauracji, obraz Ostatnia Wieczerza Leonarda da Vinci (pamiętajcie, żeby tutaj dokonać rezerwacji). Jeśli zakupy, to najlepiej w Galleria Vittorio Emanuele II, ale oczywiście nie tylko tam! A jeśli chcecie odrobinę się wyciszyć i pospacerować - polecamy uroczy Cimitero Monumentale. Najlepiej jednak rozpocząć swój pobyt od poznania miasta "w pigułce" podczas bezpłatnego zwiedzania z przewodnikiem. Jeżeli macie ochotę na wieczorno-nocną zabawę - Mediolan ma ciekawą ofertę nocnego życia.


WIĘCEJ POMYSŁÓW NA CITY BREAK


Na wyprzedaże do Mediolanu! 2 noce za 309 PLN/os! - 6

Na wyprzedaże do Mediolanu! 2 noce za 309 PLN/os! - 4

Na wyprzedaże do Mediolanu! 2 noce za 309 PLN/os! - 2

Na wyprzedaże do Mediolanu! 2 noce za 309 PLN/os!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

Na wyprzedaże do Mediolanu! 2 noce za 309 PLN/os!